Lattelecom optiskā interneta ātrums un cenas

Internets - LattelecomEjot līdzi tehnoloģiju attīstībai, telekomunikāciju sniedzēji var piedāvāt saviem klientiem aizvien modernākus pakalpojumus, kas vērsti uz to, lai padarītu ikviena dzīvi daudz vieglāku. Tajā skaitā uzlabojumus piedzīvo interneta pakalpojumi, jo pastāvīgi tiek piedāvāti daudz kvalitatīvāki un ātrāki interneta pieslēguma veidi. Viens no ātrākajiem un stabilākajiem internetiem pasaulē ir tieši optiskais internets, kurš Latvijā pieejams ar ātrumu līdz pat 500 Mbit/s pie tāda operatora kā Lattelecom.

Lattelecom optiskā interneta pieslēguma sākot no Ls 9.90 mēnesī

Tā kā optiskā interneta ierīkošana ir diezgan dārgs pasākums, tad tas nav pieejams pilnīgi visā Latvijā. Galvenokārt to pieslēgt iespējams Rīgā un citās Latvijas pilsētās, kur ir attīstīta optiskā tīkla infrastruktūra. Turpretī, ja interneta pieslēgums ir pieejams, tad jāsaka, ka abonentmaksa nav nemaz tik dārga, ja salīdzina ar citiem interneta pieslēguma veidiem.

Lai optiskais internets būtu pieejams ikvienam, Lattelecom piedāvā vairākus tarifu plānus. Savām vajadzībām nepieciešamo interneta ātrumu katrs var izvēlēties pats, turklāt, piedāvājumā ir arī mājas komplekti, kas piedāvā optisko internetu kopā ar televīziju, telefonu vai visu kopā.

Lattelecom optiskā interneta tarifu plāni:

Lattelecom Optiskais internets

  • 1 – optika līdz 50 Mbit/s par Ls 9.90 mēnesī;
  • 3 – optika līdz 100 Mbit/s par Ls 14.86 mēnesī;
  • 4 – optika līdz 200 Mbit/s par Ls 19.82 mēnesī;
  • Piesakot Mājas VIP komplektu optiskā interneta ātrums līdz pat 500 Mbit/s.

Optiskā interneta pieslēgums izdevīgāks mājas komplektos

Mājas VIP komplektā, papildus optiskajam internetam pieejama arī interaktīvā televīzija ar visām tematiskajām pakām; HD kanālu paku un citiem pakalpojumiem, kā arī pieejams tālrunis ar bezmaksas sarunām Lattelecom tīklā. Bez tā visa pieejami arī papildus bonusi, tajā skaitā interneta TV, WiFi interneta pieejamība, bezmaksas ierīkošana u.c.

Minētās cenas tarifu plāniem pieejamas, ja klients slēdz līgumu uz 24 mēnešiem. Jebkurš no tarifu plāniem piedāvā stabilu un ātru internetu, kuru iespējams pieslēgt līdz pat 2 datoriem. Turklāt, rūpējoties par klientu, tehniskais atbalsts tiek nodrošināts 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā!

Tomēr, pirms pakalpojuma pieslēgšanas nepieciešams pārliecināties vai konkrētajā adrese pieejams optiskais internets. Pakalpojuma pieejamību iespējams pārbaudīt Lattelecom mājaslapā, kur var uzzināt arī vairāk par konkrēto un citiem interneta pieslēguma veidiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *