Iepirkšanās latviešu interneta veikalos

Latviešu interneta veikalsPieaugot iedzīvotāju vēlmei iepirkties internetā, Latvijā parādījušies daudzi kvalitatīvi pašmāju interneta veikali. Piedāvājums ir plašs, tomēr līderu pozīcijas ieņem lielākie Latvijas interneta veikali, piem., www.1a.lv. Interneta veikals 1a.lv piedāvā ļoti plašu preču klāstu, kuru pastāvīgi atjauno un papildina ar aktuāliem jaunumiem.

Iepērkoties internetā mums nav nekādu robežu. Varam iepirkties kā pašmāju, tā ārzemju interneta veikalos, kā nu kuram labpatīk. Tomēr, iepirkšanās Latvijas interneta veikalos sniedz vairākas priekšrocības un, protams, lielāku drošības sajūtu.

Kāpēc iepirkties pašmāju interneta veikalos?

  • Ērts iepirkšanās process un iespēja iepazīties ar visiem noteikumiem saprotamā valodā;
  • Daudz ātrāka un ērtāka pasūtījumu saņemšana;
  • Iespēja atgriezt preces atpakaļ;
  • Pasūtītajām precēm pieejama garantija.

Kādu laiku atpakaļ daudzi iepirkās ārzemju interneta veikalos, jo cerēju tādējādi iegūt kārotās lietas par zemāku cenu nekā Latvijā. Tagad tā jau ir vēsture, jo, parēķinot piegādes izmaksas un laiku (kas dažreiz mēdz būt pat mēnesis un vairāk) tikpat labi pasūtīt preci vietējā veikalā, zinot, ka tā pienāks ātri un bez problēmām. Piemēram, jau minētais interneta veikals 1a.lv klientiem sūtījumu nogādā jau 2 darba dienu laikā (ja prece atrodas noliktavā) ar kurjeru vai klienta izvēlētā DPD Paku Bodes punktā pa visu Latviju bez maksas!

Iepērkoties internetā klientus aizsargā „Patērētāju tiesību aizsardzības likums”

Iespējams, ka vislielākais ieguvums, kas ir garantēts iepērkoties latviešu interneta veikalos – drošība. Iepirkties labi zināmā interneta veikalā jau pats par sevi ir emocionāli vieglāk, nebaidoties par iespēju tikt apkrāptiem. Pat, ja gadās sastapties ar negodprātīgiem interneta komercdarbības veicējiem, Latvijā darbojas arī Patērētāju tiesību aizsardzības likums, kas sniedz patērētājiem tiesības izvirzīt pretenzijas par preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem.

Savukārt preces kvalitāti apliecina ražotāja izsniegtā garantija kā minimums 2 gadi, kuru līdzi izsniedz ikviens nopietns interneta veikals. Šajā garantijas laikā preci iespējams salabot vai, piem., apmainīt pret citu, ja parādījušies tehniski defekti, kas nav radušies paša lietotāja ietekmē.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *