Lego konstruktori- dāvana, kas patiks ikvienam bērnam!

lego komplektiJa plāno iegādāties vai nesen esi iegādājies mobīlo telefonu, būtisks var būt arī aksesuāru jautājums. Mobīlo telefonu aksesuāri plašā izvēlē nopērkami interneta veikalā 1a.lv.

Interneta veikals piedāvā dažādus aksesuārus, kas ne vien papildinās telefona izskatu, bet arī pildīs aizsardzības funkcijas- piemēram, maciņus, apvalkus, vāciņus un ekrāna aizsargus. Tāpat veikalā nopērkami arī telefonu lādētāji, baterijas un daudz citu nepieciešamu lietu .

Kvalitatīvus telefona lādētājus un mobīlo telefonu aksesuārus iespējams iegādāties interneta veikalā 1a.lv. Ieskaties un pārliecinies !

FUNKCIONĀLAIS SMART TV – PĒRC IZDEVĪGI VEIKALĀ 1A.LV!

1a.lv – iespējams, labākais datoru veikals! Plašā izvēlē pieejama iecienītu ražotāju datortehnika par vislabākajām cenām! Piedāvājumā gan portatīvie un personālie datori, gan arī dažādu veidu planšetes.

Planšetes – parocīga ierīce mūsdienās. Ar planšetes palīdzību sociālo tīklu un interneta lietošana, kā arī daudz citu lietu kļūst daudz pieejamākas.

Jauno tehnoloģiju cienītājiem nenoliedzami patiks Smart TV piedāvājums. Šis ir tehnoloģiju sasniegums, kas ļauj izmantot internetu un lietot dažāda veida pārlūkprogrammas neizmantojot datoru.

Ieskaties 1a.lv daudzveidīgajā televizoru klāstā, un izvēlies sev tīkamāko Smart Tv. Starp citiem mūsdienīgajiem televizoriem jāpiemin ir LG smart Tv, kas ir ne vien kvalitatīvs un funkcionāls, bet tagad pieejams par īpaši izdevīgu cenu.

Pērc Smart TV veikalā 1a.lv un izvēlies sev izdevīgāko pasūtījuma piegādes variantu- piemēram, 1a.lv birojā, tuvākajā omniva pakomātā vai ar kurjera starpniecību.

ROTAĻLIETAS , SPORTA PRECES UN NODERĪGAS LIETAS MĀJAI VEIKALĀ 1A.LV

1a.lv preču sortimentā arī daudzveidīgs sporta preču klāsts – piemēram, aprīkojums nodarbēm svaigā gaisā vai iekštelpās, preces sporta zāles apmeklēšanai un vingrojumiem mājas apstākļos- piemēram, hanteles.

 1a.lv vari iegādāties arī dažādas virtuvē nepieciešamas preces, piemēram, virtuves svarus. Piedāvājumā esošie virtuves svari būs praktisks palīgs ikvienā virtuvē.

Vēl viena noderīga lieta mājoklim- led spuldzes- arī iegādājamas veikalā 1a.lv. Lietojot led spuldzes savam mājoklim veiksi lielu ieguldījumu elektroenerģijas, dabas un citu būtisku resursu taupīšanā. Turklāt- veikalā 1a.lv šīs spuldzes pieejamas par īpaši izdevīgām cenām.

Ir padomāts arī par pašiem mazākajiem – veikala sortimentā arī bagātīgs bērnu preču klāsts- gan bērnu rati un ēdināšanas krēsli, gan arī aprūpes piederumi. Tāpat šeit varēsi iegādāties arī dažāda veida rotaļlietas – piemēram, populārie un atzītie lego komplekti iepriecinās ne tikai ikvienu bērnu, bet arī viņa vecākus.