LTV7 tv programma ne tikai internetā

LTV7Kanāls LTV7 ir viens no iecienītākajiem kanāliem sporta cienītāju vidū, tomēr šis kanāla programmā ir iekļautas ne tikai aktuālākās sporta pārraides, bet arī vairāki citi interesanti raidījumi un filmas. Ar LTV7 programmas piedāvājumu katrs interesents var iepazīties gan internetā, gan drukātajos medijos. Ņemot vērā, ka LTV7 ir valsts kanāls, to nodrošina visi televīzijas operatori. LTV7 var skatīties arī tie, kas izmanto interneta televīziju.

Kā jau minēts, LTV7 programmā uzsvars tiek likts uz sporta pārraidēm. LTV7 aktīvi seko līdzi hokeja kluba Rīga gaitām, skatītājiem piedāvājot Jaunatnes hokeja līgas spēles. Aktīvi LTV7 skatītāji ir arī basketbola kluba VEF Rīga atbalstītāji, jo kanāla programmā tiek iekļautas šī kluba spēles no ULEB Eiropas kausa izcīņas, VTB Vienotās basketbola līgas un Latvijas Basketbola Līgas mačiem. LTV7 aktīvi seko arī Latvijas bobslejistu un skeletonistu gaitām Pasaules kausa izcīņā.

Sporta cienītājiem LTV7 piedāvā arī vairākus interesantus raidījumus, piemēram, Pilnīgs motokross, Latvijas spēkavīru čempionāts 2012, Motociklisti, Tavs auto, Ātruma cilts, Autosporta programma Nr.1, Makšķerē ar Olti!, Makšķerēšanas noslēpumi, Zveja, Uz meža takas. Šie raidījumi patiks ne tikai sportistiem, bet arī automašīnu, zvejas un medību cienītājiem. Var teikt, ka katrs vīrietis, neatkarīgi no savām interesēm, LTV7 programmas klāstā atradīs sev ko piemērotu.

LTV7 skatītājiem piedāvā dažādu valstu (ASV, Krievija, Eiropas valstis) kino. Tiek raidītas gan augstas kvalitātes mākslas filmas, gan filmas visai ģimenei un bērniem. Seriālu cienītājiem tiek piedāvāti seriāli Bīstamā robeža, Muhtars atgriežas, Pokers ar pīķa dāmu.

No citu televīzijas kanālu piedāvājuma LTV7 programma atšķiras ne tikai ar lielo sporta pārraižu īpatsvaru, bet arī ar dokumentālajām filmām. Tās tiek pārraidītas bieži, un sev interesanto atradīs jebkurš.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *