Maffam Freeform meistardarbnīca – Latvijā ražotas mēbeles

MēbelesBūt par savējo ir būtiski daudzās dzīves jomās. Latviešu mentalitātei ir raksturīgi, ka cilvēkiem ir svarīgi piederēt kādai noteiktai sociālai grupai vai vienkārši justies iederīgi savā dzīves jomā. Reizēm būt par savējo nozīmē izsapņot ideju, realizēt to un radīt kaut ko savu, lai arī visi pārējie no tā iegūst pozitīvus ieguvumus. Piemēram, mēbeļu ražotne, kura veiksmīgi ražo savus izstrādājumus un darbojas tepat Latvijā, ir savējais uzņēmums, kurš tic sev un iedvesmo ar savu stāstu visu sabiedrību. Tādā veidā mēs varam parādot visai pasaulei, ka arī Latvijā ir inovatīvi cilvēki, kuri spēj darboties un radīt.

Šo ievadu labi raksturo Maffam Freeform meistardarbnīca, kura vienīgā pasaulē izgatavo neparastas formas un dizaina mēbeles no vulkāniskās bazalta šķiedras. Visas mēbeles ir unikālas un tām pasaulē nav iespējams atrast līdziniekus. Un, lai arī uzņēmums, ir jauns – tas jau ir piedalījies izstādēs Eiropā, kur neparasta dizaina cienītāji tās jau ir atzinīgi novērtējuši un pamanījuši. Tas ir liels pluss ne tikai pašai meistardarbnīcai, bet arī Latvijas valsts tēlam kopumā. Modernā Eiropa īpaši novērtē inovācijas un neparastas idejas. Līdz ar to viens veiksmes stāsts piesaista uzmanību un rada interesi painteresēties, vai netiek piedāvāts vēl kaut kas neparasts un nebijis, uz ko vēl spējīga mūsu valsts.

Mēbeles Maffam Freeform

Protams, ja uzņēmums darbojas uz vietas Latvijā, tad tas arī rada jaunas darbavietas vietējiem meistariem un pienes savu artavu ekonomikas izaugsmē – no tā iegūst visa sabiedrība. Maffam Freeform mēbeles ir domātas cilvēkiem, kura nevēlas saplūst ar pelēko pūli un tās ir ekoloģiskas.

Maffam Freeform atrodas savā attīstībā nākotnes virzienā, mēbeļu katalogs tiek nemitīgi papildināts, forma un dizains iegūst arvien jaunus apveidus, skaists domas lidojums materializējas ar vien neticamākos dizainos, bet, ja klients jau ir ticis skaidrībā ar savu ideju, meistardarbnīcas dizaineri centīsies realizēt arī to. Tas viss ir iespējams šeit, Latvijā ražotās mēbelēs, kuras varam saukt par savējām.

Meistardarbnīcas produkciju ir iespējams apskatīt un iegādāties Rīgā, veikalos „Comoblue”, „Maffam Freeform” un „Mūzas istaba”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *