MEKLĒJAT ŽOGA RISINĀJUMUI? IESKATIETIES TVORA.LV!

tvora.lv žogi, sētas, vārti, žogu stabiUAB “Tvora” uzņēmums dod iespēju pasūtīt īpašuma vajadzībām sētas, ko teicami var pielāgot ikviena klienta īpašuma nepieciešamībai. Ja pašlaik esat sētas meklējumos, ieskatieties UAB “Tvora” piedāvātās iespējas. Mūsdienīgi un klasiski žogu risinājumi, kas jūsu īpašumu pasargās no svešiem skatiem un sagādās drošumu.

Tvora.lv klientiem piedāvā atšķirīgu modeļu žogu izgatavošanu un ierīkošanu.

– Metāla žogi kas garantē sētai lielu ekspluatācijas periodu. To piestiprina uz betona plaknes, tamdēļ ļoti labi iederētos ar akmens sētas elementi.

– Koka žogs privātmājai, klusā rajona birojam, izglītības iestādēm u.c. no Somijas priedes koksnes Thermowood. Izraugoties šo variantu, jūs varēsiet izraudzīties dēlīšu pozīciju – horizontāli vai vertikāli.

– Gabioni akmens žogi, ko ir iespējams izveidot gan kā žogu paneļus, gan stilistiskus akcentus sētā staba vai pamata plaknes vietā.

UAB “Tvora” sētu izvēlē varēsiet sameklēt arī PVC jeb plastmasas veida sētas, kas ir analogs risinājums klasiskajiem koka žogiem. Paneļtipa, noapaļoti žogi un cita modeļu PVC sētas formas, ko kompānijas darbinieki pielāgos atbilstoši jūsu vajadzībām. Pagaidu žogam varat izvēlēties metinātu sieta sētu, ko pēc tam varat apzaļumos vai apstādīt ar vīteņaugiem, tādā gadījumā paslēpjoties no svešām acīm.

Žogu stabi – Tvora.lv

Uzņēmums ir jomas speciālists ne tikai īpašumu un dārza žogu izgatavošanā, bet arī atšķirīgu vārtu sistēmas kompleksu izveidošanā un uzstādīšanā. Metāla vai koka konstrukciju veramie, automātiskie, bīdāmie vārti un vārtiņi pēc individuāliem pasūtījumiem. Jautājumu gadījumā interesējieties pie uzņēmuma profesonāļiem, zvanot pa telefonu 67 88 10 43 vai rakstot jautājumu uz info@tvora.lv. Mēs jums piedāvāsim!