Kā lai izvēlas mobilo telefonu?

mobilie telefoniMobilos telefonus iespējams iegādāties no ražotāju veikalos, lielveikalos, elektronikas preču veikalos, online veikalos un pie dīleriem. Tā kā izvēles iespējas ir tik lielas, sākumā noteikti ir vērts salīdzināt visus piedāvājumus, piem., kur tiek piedāvāti kādi papildus telefona aksesuāri vai piederumi, kur cenas ir zemākās –  un tikai tad izdarīt gala izvēli.

Lietas, kam pievērst uzmanību, izvēloties mobilo telefonu:

  • Telefona tips (skārienjūtīgs, klasiskais, atbīdāms, atlokāms, ar QWERTY tastatūru);
  • Telefona operētājsistēma (Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry, Symbian u.c.);
  • Telefona displeja izmērs un ekrāna izšķirtspēja;
  • Procesora kodolu skits;
  • Iebūvētās fotokameras esamība, tās Mpix skaits;
  • Bezvadu interneta atbalsts;
  • Baterijas darbības ilgums.

Jebkurš gudrs pircējs noteikti salīdzinās vairāku līdzīgu telefonu cenas, jo dažkārt diez gan lēti mobilie telefoni var būt ar ļoti līdzīgām vai pat tādām pašām funkcijām kā dārgie modeļi, tad kāpēc gan pārmaksāt? Tāpat, salīdzinot tā paša telefona modeļa cenas vairākos veikalos noteikti pamanītu, ka cenas atšķiras, kas nozīmē, ka vienmēr var atrast to izdevīgāko piedāvājumu.

Esi gudrs un iepērcies internetā

Tiesa, diez vai kurš vēlas tērēt laiku staigājot pa visiem veikaliem un salīdzinot telefonu cenas. Tieši tāpēc tāds pirkums kā mobilais telefons parasti tiek veikts internetā, jo tur ir iespēja izvēlēties starp simtiem dažādu ražotāju telefonu modeļiem, kā arī dažu minūšu laikā salīdzināt vairāku interneta veikalu piedāvājumu.

Piem., viens no populārākajiem Latvijas interneta veikaliem www.1a.lv piedāvā iegādāties teju pie 300 dažādus mobilo telefonu modeļus no Apple, BlackBerry, HTC, LG, Nokia, Samsung, Sony u.c. 1a.lv piedāvājumā ir visdažādākie mobilie telefoni, sākot ar vienkāršiem telefoniem zvanīšanai un sms nosūtīšanai, līdz pat moderniem un funkcionālie viedtālruņiem, kuros lasīt e-pastus, ziņas vai pārbaudīt savus lietotāja profilus sociālajos tīkos.

Arī cenas ir pircējiem draudzīgas, jo 1a.lv piedāvā telefonus jau no 12 latiem. Visiem telefoniem tiek piešķirta kā minimums 2 gadu garantija. Savukārt tie, kurus apmierina savs esošais telefons, var iegādāties tam kādu no mobilo telefonu aksesuāriem, kas pie 1a.lv pieejams tik pat plašā klāstā kā paši telefoni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *