Modernas un stilīgas mēbeles – Maffam Freeform

mēbeles Maffam FreeformLaikam ritot, cilvēku leksikā un valodas lietojumā, parādās jauni vārdi, kuri apzīmē kaut ko raksturīgu tieši šim laikmetam.  Moderns un stilīgs ir tieši tādi vārdi un tie visbiežāk tiek attiecināti uz visu, kas ir aktuāls tieši tagad.

Arī meistardarbnīcas Maffam Freeform ražotās mēbeles iet roku rokā ar abiem šiem īpašības vārdiem. Tās ir modernas un stilīgas un šis apgalvojums ir viegli pierādāms. Pirmkārt, mēbeles ir modernas, jo ir izgatavotas no vulkāniskās bazalta šķiedras, šādu izejmateriālu izmanto mēbeļu ražošanā tikai šī darbnīca, kā arī tās ir ekoloģiskas un neparastas formas un dizaina – tas jau, lūk, otrkārt, ir stilīgi.

Maffam Freeform ir jauna un vitāla meistardarbnīca, un, parasti tās produkciju izvēlas tie, kuri nevēlas saplūst ar pelēko ļaužu masu un vēlas izcelt savu unikalitāti, neparasto un košo personību, bieži vien tas ir viegli izdarāms izraugoties tieši neparasta dizaina un formas mēbeles, jo tās bez valodas spēj ārkārtīgi daudz pastāstīt par saviem īpašniekiem.

Pārdomāts interjers, stilīgas un modernas mēbeles tik tiešām piesaista uzmanību un, ja jūs tās izvēlēsities savai kafejnīcai vai uzņēmuma uzgaidāmajai telpai, visi apmeklētāji tās ievēros un vēlēsies pieskarties, apsēsties un izmēģināt. Viss citādais un neparastais vienmēr izraisa zināmu rezonansi. Piemēram, krēsls BOSS lieliski atbilst savam nosaukumam un tā stilīgās un neparastās formas liks citiem par to runāt un apspriest, pat sačukstēties aiz muguras. Tas ir pats mazākais un kompaktākais no Maffam Freeform katalogā piedāvātajiem krēsliem, bet ne mazāk pamanāmais.

Krēsli - Boss

Nenoliedzami, ka visas meistardarbnīcas radītās mēbeles ir citādākas nekā klasiskie priekšstati par galdiem un krēsliem, kaut kas daudz modernāks un stilīgāks. Bet, ja jau mašīnas, elektropreces un pats cilvēks savā attīstībā aug, kāpēc gan mēbeles nevarētu sekot šiem piemēriem un iegūt pavisam jaunus apveidus?

Maffam Freeform radītās mēbeles ir iespējams apskatīt un iegādāties Rīgā, veikalos „Comoblue”, „Maffam Freeform” un „Mūzas istaba”. Papildus informācijai, kataloga apskatei iesakām apmeklēt mājaslapu internetā:  http://www.maffamfree.com. Arī jūsu interjerā gan jau atradīsies vieta modernām un stilīgām mēbelēm, kuras lieliski atspoguļos uz inovācijām tendēto pasauli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *