Naudas kredīts internetā jebkurai dzīves situācijai

Naudas kredīts īstajā laikāNaudas kredīti internetā ir naudas aizdevumi uz konkrētu atmaksas termiņu. Aizņemoties internetā, viss norit ātri, ērti un droši, turklāt nauda pēc pieprasījuma tiek ieskaitīta kontā dažās minūtēs. Atliek vien izvēlēties, kādu no piedāvātajiem naudas kredītiem vēlies saņemt.

Pēc būtības naudas kredīts iedalās divās kategorijās:

  • Tā sauktais ātrais kredīts jeb kredīts līdz algai, kas paredzēts steidzamu izdevumu segšanai brīžos, kad ir aptrūkušies savi līdzekļi.
  • Patēriņa naudas kredīti. Atšķirība ir pieejamajā naudas daudzumā un atmaksas termiņā, uz kādu šo kredītu piešķir. Abus no šiem kredītiem piedāvā tāds aizdevējs kā ViaSMS.

Ātrais kredīts steidzamiem izdevumiem

Šis kredīts parasti tiek piešķirts uz termiņu līdz 30 dienām, bet ir pieejami arī atmaksas termiņi līdz vairākiem mēnešiem. Jau no nosaukuma var saprast, ka kredīts tiek piešķirts ātri un parasti ir domāts steidzamu vai neatliekamu izdevumu segšanai. Aizņemties var līdz vairākiem simtiem latu, kas tiks piešķirti jau 10 -15 minūtēs.

ViaSMS ātrais kredīts

  • pieejams personām no 20 līdz 65 gadiem;
  • pirmais kredīts bez maksas līdz 150 latiem;
  • ar nākošajām reizēm aizņemties līdz 300 latiem;
  • atmaksas termiņš līdz 30 dienām;
  • iespēja pagarināt atmaksas termiņu;
  • mēneša procentu likme sākot no 10%.

Saņemt naudu vari vienkārši nosūtot kredīta pieteikumu no ViaSMS mājas lapas. Mēneša procentu likme tikai sākot no 10% ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu!

Naudas kredīts patēriņam

Šis jau ir nopietnāks naudas aizdevums, kas piedāvā aizņemties līdz 1000 latiem un vairāk. Ar šo naudu vari īstenot lielākas, jau iepriekš plānotas ieceres, jo aizdevuma summa ir lielāka nekā ātrajiem kredītiem. Arī atmaksas termiņš ir līdz pat vairākiem mēnešiem, pat gadiem!

Ja plāno realizēt kādu ieceri un Tev nepieciešama summa līdz 1000 latiem, vari to saņemt pie Viacredit, kas ir ViaSMS jaunais projekts. Aizņemties varēsi uz termiņu no 3 līdz pat 12 mēnešiem! Lai aizņemtos vairāk, vari izmantot salīdzināšanas tabulas internetā un atrast aizdevēju, kas piedāvās Tev vēlamo kredīta naudas summu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *