Nepieciešamas dāvanu idejas? Brauciens ar jahtu no DavanuServiss.lv – laba izvēle!  

brauciens ar jahtuLai radītu pārsteigumu ar negaidītu dāvanu, vajadzīga izdoma un interesants dāvanas pasniegšanas forma. Ideju ģenerēšanai ielūkojies interneta dāvanu mājaslapā.Tur varēsi atrast nestandarta un interesantas dāvanas dažāda vecuma cilvēkiem:

Interesanta brīvdienu dāvana

Ceļojums ir interesanta dāvana tieši tuviniekiem un kopā ar kolēģiem, saņemot vārdos neizsakāmas emocijas un neaizmirstamu dāvanu. Ģimeni tuvinošs un diezgan interesants pasākums ir ceļojumi, kas noderēs vecāku brīvdienu laikā. Oriģināla aktivitāte adrenalīnu alkstošiem cilvēkiem ir izbrauciens ar rallijmašīnu vai lidošana ar paraplānu, vai brauciens ar jahtu.

Interesanta dāvana jubilejā

Nekas nav nozīmīgāks par brīdi, ko pavadi kopā ar tuvajiem cilvēkiem. Tāpēc kopīga atpūta vienā no SPA vai atpūtas kompleksiem palīdzēs aizmirst ikdienu un izbaudīt divvientulību. Praktiska dāvana svinībās ir rokdarbu, deju apmeklējuma abonements vai maltīte vienā no pilsētas labākajiem restorāniem. Ikdienas jūsmīgo brīžu radīšanai pietiek tik ar mazumu un mīlestības.

Svētki nāk ar dāvanām!

Ja vēlies atrast interesantas un amizantas idejas dāvanām, lieki neiespringsti! Foto parodija, tematiska fotosesija dabā vai fotosalonā, dažādas piedzīvojumu takas un nedēļas nogales relaksācija. Šīs ir dažas no izdevībām, kā aizstāt pierasto dāvināšanas ritmu. Necerēts saviļņojums un tā līksmības saucieni ir gaidītākais no visiem momentiem – jo interesantākas un oriģinālākas dāvanas, jo spilgtāka svinību sajūta.

PRAKTISKA DĀVANA JUBILEJĀS

Dāvana, kam nav vecuma ierobežojumu – dāvanu karte visos svētkos. Lai svētkos uzdāvinātu sen gaidīto, pietiek ar dāvanu karti – tā ir iespēja izvēlēties, kā dāvanu karti izlietot. Dāvanā dāvanu karte ir vienreizējs veids kā saviļņot skolu absolventus, bērnus, kā arī tuviniekus. Lai dāvanu kartes sagādātu pārsteigumu, pirms tam to oriģināli iesaiņo.

Labs veids, kā atrisināt ar dāvanas meklēšanu saistītos jautājumus, ir nopērkot dāvanu karti.