Nepieciešams aprīkojums pasākumam? Izvēlies nomas pakalpojumus!

Plānojot pasākumu, būtisks ir atbilstošs aprīkojums. Te piemērota var izrādīties inventāra noma. Tā ļauj atrast tieši konkrētajam pasākumam atbilstošāko aprīkojumu nepieciešamajā apjomā un pēc tam neraizēties par tā transportēšanu un izvietošanu.

Īpaši piedāvājumi tiem, kuriem aktuāla telšu noma

Brīvdabas pasākumos, piemēram, tirdziņos , noderīga būs Akurāts telšu noma. Svarīgi, ka Akurāts telšu noma nodrošina pilnu servisu – tostarp piegādi, montāžu un demontāžu. Teltis tiek nodrošinātas dažādās formās un izmēros, kas dos iespēju katram bez problēmām atrast labāko variantu.
Vai domājat, ka brīvdabas pasākumi var notikt tikai gada siltajā sezonā? Tas nav tiesa – ārā pasākums var notikt vienmēr, vajadzīgs tikai atbilstošs aprīkojums. Piemēram, gāzes sildītāji terasēm. Izvēloties šo risinājumu, jāielāgo, ka gāzes sildītāji terasēm var apsildīt apmēram 20 kvadrātmetrus lielu platību, sniedzot patīkamu gaisotni visiem pasākuma apmeklētājiem. Lasīt vairāk vari- akurats.lv!

Pasākumā nepieciešama garderobe? Nomas piedāvājumā arī tā!

Privātās ballītēs vai dažādās prezentācijās noderīga var būt bāra letes noma. Bāra letes pieejamas vairākos stilos -bāra letes noma piedāvā, piemēram, baltu un izgaismotu leti, kā arī dažādus citus risinājumus. Nomā pieejams arī ne viens vien bāra krēsls.
Inventāra nomas sortimentā arī garderobes noma. Garderobes noma labi iederās visdažādākajos pasākumos, kurā paredzēta pārģērbšanās . Garderobes noma ietver gan drēbju pakaramo, gan {necaurredzamu} starpsienu un spoguli.

Inventāra nomas priekšrocības

Var iegūt tieši to, kas patiešām vajadzīgs.
Nepieciešama lielizmēra telts, bet noliktavā stāv tikai viena maza izmēra nojume? Nav problēmu – Akurāts telšu noma ļaus izvēlēties pasākumam visatbilstošāko risinājumu!
Aprīkojuma noma dod iespēju ietaupīt {līdzekļus}
Ja zināms, ka, piemēram, bāra lete vajadzīga būs tikai vienā vakarā, tā iegāde nebūs racionāls pirkums. Tā vietā labs risinājums var būt bāra letes noma, kas ļaus ietaupīt naudu, jo jāmaksā {būs} vien par tās izmantošanas brīdi.
Izvēloties inventāra nomu, nav jāuztraucas par aprīkojuma uzglabāšanu.
Pēc pasākuma beigām jādomā par inventāra uzglabāšanu un nepieciešamo apkopi. Tas ne vienmēr ir vienkārši. Saņemot vajadzīgo aprīkojumu uz pasākuma brīdi, šīs rūpes iet secen. Piemēram, gāzes sildītāji terasēm ir sezonāls variants, tādēļ daudzi dod priekšroku to nomai. Turklāt nomājot, atkrīt arī rūpes par transportēšanu, montāžu un demontāžu.
Pieejamas speciālistu konsultācijas
Izvēloties aprīkojuma nomu, saņemsiet speciālistu konsultācijas par labākajiem risinājumiem. Piemēram, ja aktuāla garderobes noma, Jums tiks ieteikti labākie risinājumi tieši konkrētajam pasākumam.