NOJUMES, TELTIS, GALDI, KRĒSLI UN CITS APRĪKOJUMS SVĒTKIEM

stāvgaldi par izdevīgām cenāmPārvērt savus svētkus par neaizmirstamu pasākumu. Nav nozīmes vai tu domā rīkot svētkus dažiem cilvēkiem vai plašākam ļaužu pūlim. Pats galvenais ir rūpēties par to, lai viņi dodas mājās apmierināti. Tādēļ pievērs uzmanību šādām lietām: plānojot kādu aktivitāti Jums jāzina, ka vienai personai jāierēķina vismaz 2m² liela vieta.

Savukārt nojumes izvēli nosaka plānoto svētku tematika. No sākuma ir jāizplāno kas tas būs par pasākumu – sporta pasākums, koncerts, izlaiduma balle vai tamlīdzīgi. Būtiski arī pirms nojumes uzstādīšanas sastādīt telts novietošanas plānu, kas noteikti pasargās tevi no problēmām, kas var atklāties gadījumos, kad tomēr izvēlētajā vietā telts nekādi neiederas.

Pasākuma kopējo tēlu akcentēs arī stāvlampas un stāvgaldi – arī tie iznomājami uzņēmuma „Akurāts” piedāvājumā- http://akuratspasakums.lv/stavgaldu-noma

AKURĀTS IZNOMĀ TELTIS UN NOJUMES KĀZĀM UN CITĀM SVINĪBĀM

“Akurāts” ir tava izdevība izīrēt teltis un nojumes dažādiem pasākumiem. Klāstā ir vairāki telšu veidi, sākot no 3×3 jeb 9m² teltīm līdz pat 1500 m² lielām teltīm. Tas nozīmē, ka zem ”Akurāts” telts vai nojumes var pulcēties daudz apmeklētāju. „Akurāts” teltis ir unikālas. Tās pārsteidz ar atšķirīgu dizainu, formu, krāsu un izmēriem.

Ja vēlies savus viesus  pārsteigt ar oriģinālu telti, tad izvēlies telti –ZVAIGZNE. Tā bez šaubām uzsvērs pasākuma unikalitāti, jo ar savu formu un krāsu, telts ZVAIGZNE iederēsies jebkurā vietā. Pēc šāda pasākuma apmeklējuma cilvēki vēl nenoliedzami ilgi runās.

Neaizmirstamu pasākumu vai viesības var nooganizēt ne tikai vasarā, bet arī rudenī vai ziemā. Ja teltij tiks pielāgots arī grīdas segums un tiks padomāts par apsildīšanu ar speciālajām gāzes sildlampām, tad radīsies mājīguma sajūta pat sliktos laikapstākļos. Tāpat liela nozīme ir arī telts materiāla izvēlei. Telts ar stikla vai plastmasas paneļiem  labāk uzturēs siltumu nekā tenta materiāla sienas. Savukārt risinājums gaisa ieplūšanai noslēgtās var būt vienviru durvis. Nav jāsatraucas arī par apgaismojumu diennakts tumšajā laikā, jo ”Akurāts” teltīs  var uzstādīt lampu apgaismojumu.

 

Stāvlampu noma ir sevišķi pieprasīta gada tumšākajos mēnešos, kad īpaši vajadzīgs papildu apgaismojums.

Ja tev ir būtiska kvalitāte, tad ”Akurāts” teltis šajā ziņā bez šaubām attaisnos pilnīgi visas cerības. „Akurāts” vairāku gadu darbības laikā sevi ir pierādījis, kā veiksmīgu sadarbības partneri gan privātu klientu lokā, gan plašākā mērogā. „Akurāts” teltis izmanto ne tikai dažādiem brīvdabas pasākumiem, festivāliem, kāzām, gadatirgiem, prezentācijām, ar „Akurāts” sadarbojas arī daudzas celtniecības un būvniecības firmas, kas teltis pielieto noliktavu vajadzībām, bet nelabvēlīgos laika apstākļos uzstāda teltis celtniecības objektos, lai netiktu pārtraukts celtniecības un būvniecības process. Pasākumiem noderīga būs arī krēslu noma, kuru piedāvā Akuratspasakums.lv!