Paklāju maiņa notiek saskaņā ar iepriekš noteiktu grafiku, tādēļ telpās vienmēr būs tīri paklāji.

 

paklāju maiņaTelpas uzturēt ir vieglāk, ja notiek regulāra paklāju maiņa un izvēlēti funkcionāli higiēnas produkti

Ja esi uzņēmies rūpes par kādu telpu uzturēšanu, tad noteikti zini, cik svarīga ir regulāra paklāju maiņa un īsto higiēnas produktu izvēle.

Paklāju serviss Jūsu ērtībām

Maināmo paklāju serviss būs ērts risinājums publiskajām telpām, kur pie ieejas izvietoti gumijas paklāji. Īpaši dubļainajā laikā gumijas paklāji diez gan īsā laikā mēdz palikt dubļaini un paklājus vajadzīgs bieži nomainīt un iztīrīt. Uzņēmumi, kā piedāvājumā ir maināmo paklāju noma, to regulāri izdarīs, tāpēc Jums pašam nebūs jāuztraucas par paklāju uzkopšanu. Paklāju maiņa notiek saskaņā ar iepriekš noteiktu grafiku, tādēļ telpās vienmēr būs tīri paklāji.
Turklāt paklāju nomas piedāvājumā ne tikai gumijas paklāji, bet arī daudzi citi risinājumi, piemēram, kokvilnas paklāji, dizaina paklāji un citi varianti – izvēlies tos paklājus, kas atbilst Tavām prasībām un tiks nodrošināta regulāra paklāju maiņa un uzturēšana.

Higiēnas produktu izvēle pie ekspertiem drošāka

Higiēnas produkti šobrīd ir atrodami ļoti plašā klāstā – no telpu atsvaidzinātājiem līdz tualetes podu tīrīšanas līdzekļiem. Taču ne visi no tiem ir patiešām efektīvi. Te palīdzēs profesionāļu padoms. Tieši uzņēmumu, kas ikdienā nodrošina higiēnas pakalpojumus, klāstā nerati ir ne tikai konkrēti higiēnas produkti, bet arī to pēcpārdošanas apkalpošana. Savukārt tas ļauj būt drošiem, ka uzņēmums rūpēsies, lai higiēnas produkti viemēr būtu vislabākajā kārtībā.
Īpaši svarīgi vienmēr ir tas, lai higiēnas produkti nepārtraukti ir pieejami tualetēs. Firmas, kas patstāvīgi sniedz higiēnas pakalpojumus, lai tāda lieta kā putu ziepju dozators nepārtraukti būtu lietošanas kārtībā, un WC papīrs vienmēr būtu turētējos. Patīkami būs arī tas, ka putu ziepju dozators var būt ne tikai noderīgs, bet arī ļoti glīts – speciālisti piedāvās īpaši Jūsu telpu dizainam piemērotu ziepju turētāja dizainu un krāsu.
Tualetes telpām noteikti vajadzīgi arī gaisa atsvaidzinātāji. Arī tie pieejami plašā izvēlē – piemēram, mehāniskie gaisa atsvaidzinātāji telpām ir jāpūš cilvēkam, bet automātiskie gaisa atsvaidzinātāji telpām var tikt ieprogrammēti izpūst svaigumu pēc noteiktiem intervāliem.
Paklāju serviss, kur ietverta paklāju maiņa, dažādi higiēnas produkti, kā arī citi risinājumi telpu tīrībai – izvēlieties, kas Jums nepieciešams un izmantojiet zinošu ekspertu pakalpojumus!