Patēriņa kredīts no lojāla aizdevēja

Aizņemoties no Twino patēriņa kredīta aizdevēja, naudu jums izsniedz nevis kāds mistisks uzņēmums, bet gan cilvēki, kuriem konkrētajā brīdī ir pieejami brīvi līdzekļi, kurus tie gatavi ieguldīt aizdevumu izsniegšanai. Šāda savstarpējo ieguvumu koncepcija iepriekš bija labi pazīstama citās nozarēs, piemēram, tūrisma naktsmītņu izīrēšanā, taču tagad tā veiksmīgi darbojas arī kredītu tirgū.

Twino piedāvā aizņemties patēriņa kredītu no 400 līdz 3000 EUR ar atmaksas termiņu no 6 līdz 36 mēnešiem jeb 3 gadiem. Kā jebkuram īstermiņa aizdevumam, arī šī patēriņa kredīta procentu likmes atkarīgas no aizdevuma summas lieluma un atmaksas termiņa garuma.

Lai saņemtu patēriņa kredītu jums nav nepieciešami uzkrājumi pirmo iemaksu veikšanai, kā arī netiek prasītas jebkāda veida nekustamā vai kustamā īpašuma ķīlas, jums tikai jāatbilst sekojošiem noteikumiem:

  • Jums jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam/iedzīvotājai vecumā no 20 līdz 65 gadiem,
  • Jāsaņem regulāri ienākumi,
  • Jums nedrīkst būt parādsaistību pārkāpumi vai kavēti kredītmaksājumi,
  • Jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām, kā arī aktīvam mobilā tālruņa numuram un e-pasta adresei.

Lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, taču aizdevējs var lūgt pievienot bankas konta izrakstu par pēdējiem 3 mēnešiem. Šādu izrakstu iespējams iegūt savā internetbankā.

Lai gan aizdevumus izsniedz privātpersonas – ieguldītāji, tiem nav piekļuves aizdevuma pieteicēja personiskajiem datiem, līdz ar to piesakoties aizdevuma nav pamata uztraukumam, ka reģistrējoties norādītā informācija varētu nonākt trešās personas rokās un jebkādā veidā tik izmantota pret jums. Ieguldītājs saņem vien vispārēju informāciju par aizdevuma pieprasītāju, ar kuras palīdzību tas izvērtē aizdevuma risku.

Patēriņa kredīts ir pilnībā pieejams tiešsaistē, līdz ar to jum nav jādodas uz klientu apkalpošanas centru, lai iesniegtu vai parakstītu dokumentus. Ja aizpildot pietikumu rodas kādi jautājumi, ikvienam ir iespēja saņemt profesionālu darbinieku konsultāciju pa tālruni vai e-pastu.

Patēriņa kredīta kalkulatoru, pietikuma formu, procentu likmes, kā arī citu noderīgu informāciju atradīsiet pie šī aizdevēja. Mājas lapā atrodama informācija arī par to, kā kļūt par kredītu izsniedzēju jeb ieguldītāju un gūt papildus ienākumus, ieguldot vien 10 EUR (desmit eiro).