PLĀNO PASĀKUMU? APRĪKOJUMU IZVĒLIES PIE AKURĀTSPASĀKUMS

galdu īre akuratspasakumsAtbilstošs aprīkojums ir būtisks nosacījums, lai pasākums izdotos . Organizējot pasākumu, ne vienmēr atmaksājas aprīkojuma, piemēram, nepieciešamo galdu vai krēslu iegāde. Tādā situācijā var palīdzēt pasākumu aprīkojuma noma, kas ļaus izvēlēties vajadzīgo aprīkojumu . 

Atzīts uzņēmums, kas piedāvā aprīkojuma servisu, ir Sia ”Akurāts”. Šī uzņēmuma kontā jau ir gan mazi, gan arī lieli pasākumi- gadatirgi un pat festivāli. Ņemot vērā lielo pieredzi, akurāts.lv komanda spēs ieteikt vislabākos risinājumus .

Viens no pieprasītākajiem Akurāts sniegtajiem pakalpojumiem ir telts un galdu noma. Tiek piedāvātas dažādu  veidu teltis un nojumes visa veida pasākumiem, piemēram, gadatirgiem vai kāzām. Piedāvājumā ietilpst 11 formu un izmēru nojumes, lai katrs varētu izvēlēties pasākumam atbilstošāko risinājumu. Nojumes noma- lieliska iespēja izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam atbilstošu telti vai nojumi.

Izvēloties akurāts.lv telšu īri, darbinieki palīdzēs ne tikai izvēlēties atbilstošāko variantu, bet arī nodrošinās piegādi, uzstādīšanu, demontāžu un aizvešanu.

VAJADZĪGI APRĪKOJUMS BANKETAM? AKURĀTS APRĪKOJUMA NOMA BŪS PAREIZAIS RISINĀJUMS!

Nepieciešami krēsli un galdi banketam? Ieskaties akurātspasākums.lv nomas piedāvājumos- http://akuratspasakums.lv/apalo-galdu-noma

Ja nepieciešami banketu krēsli tikai uz pasākuma laiku, vienkāršākais un arī izdevīgākais veids ,kā tos iegūt ir Akurāts banketu krēslu noma. Uzņēmums piedāvā gaumīgus un ērtus banketu krēslus, kas lieliski piestāvēs jebkuram interjeram.

Galdu noma ir vēl viens uzņēmuma Akurāts nodrošinātais pakalpojums. Klientiem tiek piedāvāti gan apaļas formas banketu galdi, gan arī lieli galdi dažādu citu pasākumu rīkošanai.

Ja pasākumam nepieciešama skatuve, Akurāts ir padomājis arī par to. Piedāvājumā atradīsi saliekamo skatuvi, kas būs labs papildinājums jebkurā pasākumā.

Būtiski, ka skatuvi var izvietot dažādos veidos- piemēram, kā taisnstūri vai L burta formā. Visa veida skatuves ir ar pakāpieniem.

Lai arī kādu pasākumu plāno rīkot, sazinies ar Akurāts komandu, kura piedāvās efektīvus risinājumus jebkuram pasākumam. Padari svētkus neaizmirstamus ar Akurāts aprīkojuma nomu!