Portatīvie datori

Datortehnika - portatīvie datoriPortatīvais dators ir neatņemams instruments ne vien mācībās, bet arī darba dzīvē un, protams, izklaidē. Aktīvi lietojot, portatīvais dators noveco ātrāk. Meklē savu jauno portatīvo datoru interneta veikalā 1a.lv. Šobrīd veikals piedāvā superakcijas datortehnikai!

Ja vēlies nopirkt labu datoru, ir jārēķinās – tas nemaksās lētāk par Ls 400, jo būs jāmaksā ne vien par pašu ierīci, bet arī par programmu autortiesībām. Taču galu galā, vienreiz samaksā un lieto! Interneta veikals 1a.lv piedāvā kvalitatīvus datorus par akcijas cenām, jo sadarbojas ar Eiropas vairumtirgotājiem, preci iepērkot vairumā.

DELL Inspiron 5520

Dizaineri, video un filmu baudītāji novērtēs datorus ar lielisku ekrāna izšķirtspēju un lielu ekrānu. Ja dators kalpos intensīvam darbam, tad pirmais kritērijs būs datora operatīvās atmiņas jauda un jaunās ofisa programmas. Lai kādas būtu vajadzības 1a.lv tu atradīsi savu jauno datoru. Piemēram, DELL Inspiron 5520 par LS 309. Lieliska izvēle multimedijiem un datorspēlēm. Šim portatīvajam datoram ir 15,6 collu ekrāns, sešu GB lielu operatīvo atmiņu, Stereo skaļruņi (SRS Premium Sound). Četri UBS porti. Datora svars 2,64 kilogrami. Bet varbūt ASUS N56VZ par Ls 599, kas iepriecinās datorspēļu fanus. Ekrāna izmērs 15.6 collas. Operatīvā atmiņa 8 GB. GeForce GT 650M video karte. Stereo skaļruņi no Bang & Olufsen ICEpower. DOS operētājsistēma. Baterijas darbības laiks – trīs stundas.

ASUS N56VZ

Bez portatīvajiem datoriem 1a.lv atradīsi arī cita veida datortehniku – stacionāros datorus, planšetdatorus, ārējos cieto diskus, datoru skaļruņus, peles, videokameras un vadus, kabeļus. Kad vajadzīgā tehnika ir atrasta, reģistrējies 1a.lv. Reģistrēšanās atvieglos iepirkšanos, izmantot 1a.lv piedāvātās atlaides. Interneta veikals piedāvā preces iegādāties līzingā. Pieejamā summa no 50LVL līdz 4500 LVL, bet atmaksas termiņš no 3 līdz 48 mēnešiem, atkarībā no izvēlētās līzinga kompānijas. Pirmā iemaksa 0 procentu, kā arī ir iespēja maksājumu uzsākt pēc 3 mēnešiem. Ja izvēlētā prece pasūtījuma brīdī ir 1a.lv noliktavā, tad pasūtījums tiks piegādāts pēc divām dienām. Piegādes cenas ir apskatāmas 1a.lv mājas lapā – preču piegāde. Ārpus Rīgas DPD kurjerpasts. Interneta veikals 1a.lv nodrošina vismaz divu gadu garantiju. Iepērkoties interneta veikalā var ietaupīt laiku un iepriecināt sevi ar izdevīgu pirkumu. Uz individuāliem jautājumiem atbildēs 1a.lv konsultanti : raksti – info@1a.lv vai zvani telefons 67428800, 29555586.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *