PRECES UN PAKALPOJUMI, KAS ATVIEGLO TELPU UZKOPŠANU

Jo tīrākas telpas, jo vieglāka uzkopšana, un, lai to panāktu, vajadzīgs novērst netīrumu izplatīšanos. Pie durvīm noliktie gumijas paklāji uzsūc šķidrumu, piemēram, lietu un sniegu, aiztur netīrumus, ko cilvēki ienes telpās uz apavu zolēm. Pateicoties īpašajam materiālam, gumijas paklāji nezaudē savas funkcijas nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ. Gumijas paklāji spēj uzsūkt lielu ūdens daudzumu. Gumijas paklāji ir jāmaina pēc nepieciešamības, taču tie var kalpot vairākas sezonas, ja tiek nodrošināta profesionāla tīrīšana un paklāju apkope – šādu pakalpojumu piedāvā tekstila serviss.

Paklāju noma garantē vienmēr tīru paklāju

Gumijas paklāji ir izturīgi, bet tomēr ne mūžīgi, un, ja tie zaudē savas funkcijas, pienācis laiks tos mainīt. Lai Jums nebūtu tas jāveic savām rokām, ir pieejama maināmo paklāju noma, ko nodrošina tekstila serviss. Ja Jūs gribat uzticēt specifiskus uzdevumus, tādus kā paklāja tīrīšana, profesionāļiem, maināmo paklāju noma ir ideāls risinājums.

Kā nodrošināt augstu tīrības līmeni?

Katram patīk tīras, sakoptas telpas, tādēļ higiēnas produkti tiek izmantoti ļoti daudz. Mūsdienās ir pieejami funkcionāli un vienlaikus ekoloģiski higiēnas produkti. Daudzi higiēnas produkti tiek ražoti , izmantojot jaunākās tehnoloģijas, un tos droši var lietot arī mazi bērni un alerģiski cilvēki. Arī šādus risinājumus piedāvā tekstila serviss.
Putu ziepju dozators ļauj patērēt šķidrās ziepes ekonomiski. Lai pilnībā nomazgātu rokas, nepieciešami tikai 0,4 ml putas ziepju, un Jūs ietaupāt ne tikai ziepes, bet arī ūdeni. Putu ziepes ir ērti lietot, un putu ziepju dozators novērš ziepju nonākšanu uz izlietnes vai uz grīdas. Putu ziepju dozators pieejams arī bezpieskāriena.

Kāpēc vērts iegādāties gaisa atsvaidzinātāju?

Gaisa atsvaidzinātāji ir neaizvietojami, ja jātiek galā ar nepatīkamu smaku tualetē. Tagad gaisa atsvaidzinātāji ir videi draudzīgāki. Tie pakāpeniski piepilda telpas ar aromātu, nevis strauji izplata pamanāmas kristāliskās daļiņas caur aerosolu. Ja labierīcības tiek izmantotas intensīvi gaisa atsvaidzinātāji telpām ir īpaši vajadzīgi, lai nodrošinātu lietotājiem patīkamu vidi. Izvēloties gaisa atsvaidzinātāju, ko piedāvā tekstila serviss, vienlaikus izvēlēsies arī kvalitāti.

Uzvarēt dubļus un nepatīkamas smakas Jums palīdzēs higiēnas produkti un maināmo paklāju noma, ko piedāvā tekstila serviss. Iegādājieties visu nepieciešamo, lai baudītu tīras telpas!