Prezervatīvi

PrezervatīviPrezervatīvi ir vieni no drošākajiem kontracepcijas līdzekļiem, jo tos lietojot var izvairīties no nevēlamas grūtniecības par 99%, tas nozīmē, ka palikt stāvoklī ir iespējams vienīgi tad, ja prezervatīvs ir bojāts. Tāpat prezervatīvs ir arī vienīgais kontracepcijas līdzeklis, kas var jūs pasargāt no HIV un AIDS, kā arī citām seksuāli transmisīvajām slimībām.

Prezervatīva lietošana ir ļoti vienkārša un nerada problēmas nevienam no partneriem. Zinātniski pierādīts, ka alerģija pret gumiju no kā izstrādāts prezervatīvs ir procentuāli ļoti mazai cilvēku daļai.

Kā vienu prezervatīva mīnusiem varētu pieminēt to, ka lai to uzvilktu ir jāpārtrauc dzimumakts, taču tā kā uzvilkšana ir pavisam vienkārša tas neprasīs daudz laika, turklāt ja prezervatīvu uzvelk jūsu partnere, tad šo procesu var padarīt par pikantu priekšspēles sastāvdaļu.

Prezervatīvi var būt apstrādāti ar dažādām vielām, kas varētu uzlabot jūsu seksuālo dzīvi. papildus dažāda veida lubrikantiem ir atsevišķas prezervatīvu grupas kuriem pievieno:

  • Lielāku daudzumu lubrikantu – šādi prezervatīvu būs viegli uzvilkt uz tas uzlabo slīdamību dzimumakta laikā.

  • Ar aromatizētām vielām – šādiem prezervatīviem ir pievienotas vielas ar augļi vai kādu citu patīkamu smaržu, lielākoties šāda veida prezervatīvus izmanto orālajām seksam.

  • Ar spermicīdiem – spermicīdi jeb parasti viela monoxilon 9 padara spermatozoīdus mazkustīgus un pat nonāvē, līdz ar to padarot prezervatīvu drošu pat tā bojājuma gadījumā.

  • Ar speciālām anestezējošām vielām – anestezējošas vielas pagarina posmu līdz ejakulācijas sasniegšanai, līdz ar to dzimumakts var kļūt daudz garāks un izjustāks. Šīs vielas nekādā veidā nekaitē nevienam no partneriem un neietekmē erekciju.

Prezervatīvi ir ne tikai kontracepcija, bet arī veids kā dažādot mīlēšanos, jo prezervatīvu dažādība ļauj radīt arī izjūtu dažādību, piemēram, gludie prezervatīvi radīs pavisam savādākas izjūtas nekā tie, kas ir ar faktūru, kā arī lubrikanta daudzums un vielas, kas tiem pievienotas noteiks jūsu seksuālas dzīves kvalitāti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *