Saņem kredītu, lai kļūtu par auto īpašnieku

kredīts auto iegādeiLai nopirktu labu auto, ir vajadzīgi lielāki naudas līdzekļi vai iekrājumi. Lai tos neizdotu vienā reizē, auto iegādi apmaksā ar kredītu! InCredit Group piedāvā jo īpaši izdevīgus auto kredīta noteikumus gan jaunai, gan mazlietotai automašīnai.

 InCredit Group auto kredītu var noformēt 21 līdz 70 gadus vecs aizņēmējs uzņēmuma mājas lapā incredit.lv vai arī InCredit Group klientu centros. Kredītā var saņemt no Ls 1001 līdz pat Ls 15 000. Galvotājs būs nepieciešams situācijā, ja kredītņēmējs bieži uzturas ārpus Latvijas teritorijas. Piemēram, veic jūrnieka vai tālbraucēja šofera pienākumus. Kredīta konsultācija ir bez maksas, un pieteikums tiks izskatīts 1 stundas laikā. Mazlietotas automašīnas gadījumā jāievēro, lai kredīta līguma termiņa beigās nav vecāka par 15 gadiem.

Ja auto iegādei ir nepieciešama naudas summa no Ls 1001 līdz Ls 3000, tad līzinga periods ir 3 gadi, kredīts tiek piešķirts bez komercķīlas, un KASKO apdrošināšana nav vajadzīga. Aizņemoties LS 5000 uz 3 gadiem, mēneša maksājums sastādīs Ls 172.22. Ja auto iegādei ir nepieciešama naudas summa no Ls 3001 līdz Ls 15 000, tad līzinga periods ir 5 gadi, tiek reģistrēta komercķīla un vajadzīga KASKO apdrošināšana. Aizņemoties Ls 15 000 uz laika posmu 5 gadi, iepriekš veicot 10 procentu priekšapmaksu LS 250 apmērā, ikmēneša maksājums sastādīts Ls 374.55.

InCredit Group auto kredītu pieteikumā būs jānorāda personas dati, faktiskās un deklarētās dzīves vietas adreses, informācija par darbavietu, ienākumiem un citām saistībām. Jānorāda vajadzīgais aizdevums, kontakpersona un jāapliecina iepazīšanās ar noteikumiem. InCredit Group izskatīs pieteikumu. Abas puses parakstīs līgumu, nepieciešamības gadījumā izdarīta pirmā iemaksa, un auto tiks piereģistrēts uz aizņēmēja vārda un nodots lietošanai.

Līzinga un Kredītu kompānija InCredit Group piedāvā kredītu auto iegādei, bet arī ātro kredītu uz 30 dienām, patēriņa kredītu un ilgtermiņa aizdevumu līdz 36 mēnešiem. Kopā ar sadarbības partneriem patēriņa kredītā tiek piedāvātas bezprocentu akcijas. Visu informāciju varēsiet uzzināt incredit.lv vai InCredit Group klientu apkalpošanas filiāles ir pieejamas visā Latvijā. Speciālisti tev palīdzēs izvēlēties visatbilstošāko kredīta lielumu, lai tu pēc iespējas ātrāk kļūtu par auto īpašnieku!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *