Soprta, laika un citas ziņas!

soči 2014 focus.lvTevi aizrauj pasaules notikumi un vēlies būt to epicentrā? Ja tevi aizrauj aktuālo notikumu Pasaulē un Latvijā uzzināšana, apmeklē kvalitatīvu un operatīvu plašsaziņas līdzekli.

Ziņu portālā svaigākās ziņas dažādās nozarēs, kā piemēram, jaunākajās tehnoloģijās, sporta nozarē, kultūrā, kā arī sadzīvē.

SPORTA AKTUĀLĀS ZIŅAS

Par sportistu iegūtajām uzvarām, zaudētajām cīņām un izaugsmi – viss svarīgākais sporta cienītājiem vienotā sporta ziņu sadaļā.

Lasi aizraujošus rakstus par sportistu sasniegumiem, karjeras augstumiem un kritumiem, kā arī sportistu gatavošanos Olimpiskajām spēlēm. Olimpiskās spēles norisinās vienu reizi četros gados, un tās ir kļuvušas par nozīmīgu sportistu sacensībām. Uz tām viņi virzās visu karjeras periodu. Tās ir grandiozas sacensības, tāpēc sportisti ir orientēti sasniegt savas karjeras virsotnes un gūt pārliecinošu uzvaru savā konkrētajā disciplīnā. Šajās sacīkstēs sportisti bieži vien pārvar individuālos un globālos rekordus.

Sporta ziņu sadaļā gan par sporta veidu laureātiem, pasaulē jau zināmu sportistu veikumu, labākajiem rezultātiem, Sočiem 2014, gan par Latvijas labāko sportistu cīņām un uzvarām.

VISS JAUNĀKAIS AUTO NOZARĒ PASAULĒ UN LATVIJĀ

Auto ziņās atradīsi aktuālo informāciju par auto nozari, kas būs lietderīgas kā esošajiem, tā arī potenciālajiem autobraucējiem un pārējiem auto entuziastiem. Šeit sadaļā atrodi aktuālās ziņas par notikušajām auto ekspozīcijām, plānotajām izmaiņām ceļa satiksmes noteikumos, kā arī  jaunāko automašīnu prezentācijām.

Par visādām ērmībām auto nozarē mūsu valstī un pasaulētās uzjautrinās un informēs.

LAIKA PROGNOZES 24 STUNDAS DIENNAKTĪ

Lai allaž būtu gatavībā laikapstākļiem, pirms iziešanas no mājas, skolas vai biroja ieskaties laika ziņu sadaļā.

Plaša informācija par laika ziņām, nokrišņu daudzumu utt. Rīgā un lielākajās pilsētās visu nedēļu. Laika ziņu prognozes dienas gaitā var mainīties, tāpēc aplūko paplašināto laika ziņu pārskatu šai dienai un nākamajām dienām, lai varētu rēķināties ar noteiktām laikapstākļu izmaiņām.

Paplašinātajā laika prognožu atvērumā varēsi atrast arī tādu noderīgu informāciju kā mākoņu segas daudzums. Pēc tās varēsi vadīties, rīkojot atpūtu ārpus mājas un paredzot, vai konkrētā diena plānojas būt saulaina vai galvenokārt mākoņaina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *