SVEŠVALODA – VĒRTĪGS IEGULDĪJUMS NĀKOTNĒ

Ja vajadzētu uzskaitīt populārākos kursu veidus, tad viens no tiem noteikti būtu valodu kursi. Tam ir pamatots iemesls, jo mūsdienās pasaule tehnoloģiju attīstības dēļ kļūst sasniedzamāka un dažādos kontinentos dzīvojošu cilvēku sakari ciešāki. Spēja runāt svešvalodā ir cienīta gan darba tirgū, gan skolās. Valodu uzņēmums “Skrivanek Baltic” piedāvā bagātīgu valodu pakalpojumu klāstu, lai Jums būtu viss nepieciešamais gan tad, kad izdomāsiet iemācīties kādu svešvalodu, gan tad, kad vajadzēs tikt galā ar svešu valodu. Iepazīstieties ar Latvijā populārākajiem valodu pakalpojumiem!


TULKOJUMU BIROJS, KAS TULKO VAIRĀK KĀ 100 VALODĀS
Tūrisms, ārstniecība, finanses, nekustamie īpašumi, enerģētika, reklāmu teksti… Tulkojumu birojs “Skrivanek Baltic” spēj iztulkot dažādākos tekstus, jo pazīst šīs jomas. Kā tas ir iespējams? Uzņēmuma darbinieki ir ne tikai profesionāli tulki, tulkotāji, korektori un redaktori, bet arī ieguvuši izglītību vai praktisko pieredzi citās specializācijās. Tulkojumu birojs veic dažādu veidu rakstiskos un mutiskos tulkojumus, tai skaitā secīgo un sinhrono tulkošanu, tulkošanu zīmju valodā, tulkošanu pa tālruni, seriālu dublēšanu. Lai saviem klientiem garantētu izcilu pakalpojuma kvalitāti, tulkojumu birojs katru tulkojumu apstrādā atbilstoši gadu gaitā nemitīgi uzlabotai projektu vadības shēmai, kuras ietvaros ir ne vien tulkošana, bet arī tulkojuma pārbaude, kvalitātes kontrole, korektūra, atsauksmju iegūšana no klienta.
ANGĻU VALODAS KURSI – VIENI NO PIEPRASĪTĀKAJIEM
Vai zinājāt, ka angļu valoda ir trīs lielāko pasaules valodu vidū? Nav brīnums, ka cilvēki apņēmušies to apgūt augstvērtīgā līmenī pie pieredzējušiem pasniedzējiem. “Skrivanek Baltic”  kursi angļu valodā domāti gan pieaugušajiem, gan bērniem un pusaudžiem. Lai mācības būtu pieejamas ikkatram ērtā veidā un laikā, angļu valodas kursi tiek organizēti grupu un individuālajās nodarbībās, attālināti (E-mācību programma) un arī ārvalstīs, uzturoties starp cilvēkiem, kuriem angļu valoda ir dzimtā. Savukārt īpaši interesants piedāvājums ir zinātkāriem bērniem, kuri ir gatavi veltīt savu no skolas brīvo laiku aizraujošām aktivitātēm.
BĒRNU NOMETNES, KAS SAJŪSMINA UN AIZRAUJ
Ir kāda vieta, kur vērtīgas zināšanas savienojas ar jautrību, atpūtu un jauki pavadītu laiku. Tās ir bērnu nometnes! “Skrivanek Baltic” piedāvā dienas un diennakts bērnu nometnes, kurās visas aktivitātes vērstas uz svešvalodas zināšanu apguvi. Līdzās atbildīgiem un zinošiem vietējiem skolotājiem, tiek uzaicināti arī ārvalstu pasniedzēji, lai bērnam būtu iespēja dzirdēt oriģinālo valodas skanējumu. Aplūkojiet bērnu nometnes, ko “Skrivanek Baltic” rīko tuvāko mēnešu laikā, www.bernunometnes.lv!
KONFERENČU TULKOŠANA, LAI SACĪTO SAPRASTU IKVIENS
Konferenču tulkošana ir mutvārdu komunikācija, kas ļauj saprast konferences runātāju teikto arī tiem, kuriem nav zināšanu attiecīgajā svešvalodā. “Skrivanek Baltic” tulki strādā veikli un precīzi, pārtulkojot runātāja izteiktās idejas auditorijai. Konferenču tulkošana ir jāplāno laicīgi, tāpēc “Skrivanek Baltic” pieprasījuma gadījumā nodrošina arī konsultācijas, tekstu materiālu maketēšanu un drukāšanu, palīdzību viesnīcu rezervēšanā, ekskursiju rīkošanā ārvalstu viesiem, kā arī tehnisko aprīkojumu (tulkošanas kabīnes, austiņas, raidītājus). Ja konferenču tulkošana jāveic internetā, valodu uzņēmums piedāvā tulkošanu programmā “Skype”.
Vai Jūs mēdzat apjukt, darbā, mācībās vai ikdienā sastopoties ar svešu valodu? Jums var palīdzēt “Skrivanek Baltic”! Valodu uzņēmums Jums palīdzēs gan iztulkot, gan apgūt svešvalodu, gan konsultēs citos ar valodām saistītos jautājumos.