Te izsniegtais īstermiņa ātrais kredīts, patēriņa kredīts vai kredītlīnija var noderēt dažādos brīžos

 

ātrie kredītiKredītu daudzveidība – kā atrast piemērotāko?

Arvien vairāk patērētāju atzīst moderno tehnoloģiju sniegtās iespējas un nepieciešamības gadījumā kredītu noformē online režīmā – bez ķīlas, galvojuma un izziņām.

Lai arī labāk zināmi ir īstermiņa kredīti, kas visbiežāk tiek izsniegti uz 30 dienām un noder īslaicīgu situāciju risināšanai, tomēr kredītņēmēju ērtībām pieejami arī cita veida aizdevumi.

Kad var noderēt patēriņa kredīts?

Patēriņa kredīts visbiežāk tiek ņemts lielāku plānu īstenošanai, piemēram, mājokļa labiekārtošanai vai jaunas sadzīves tehnikas iegādei. Tas ļauj plānoto paveikt uzreiz, taču par to norēķināties pēc tam. Kā galvenais nodrošinājums kalpo kredītņēmēja ienākumu līmenis, tomēr vienkāršotie aizņemšanās nosacījumi nenozīmē, ka pret kredīta noformēšanu vajadzētu izturēties neapdomīgi. Patēriņa kredīts var būt piemērots variants tikai tad, ja izvērtēti visi iespējamie riski. Pirms tiek pieteikts patēriņa kredīts, uzzini, cik nāksies atdot procentos un cik liels ir plānotais ikmēneša maksājums.

Kredītlīnija – ja nepieciešami papildus līdzekļi

Kredītlīnija ir moderns aizdevuma veids, kas var būt noderīgs tiem, kuriem būtiski, lai papildus naudas līdzekļi būtu pieejami jebkurā laikā. Tieši to paredz kredītlīnija – iespēju aizņemties iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros tik reižu, cik nepieciešams. Kredītlīnija noder gadījumos, ja vajadzīgi līdzekļi neplānotiem tēriņiem. Svarīgākās priekšrocības – šim aizdevuma veidam ir visnotaļ elastīgs atmaksas grafiks un maksājumi jāveic tikai par izmantoto summu – tātad, ja kredītlīnija ir noformēta, taču netiek izmantota, nekādi maksājumi jāveic nav. Lai kredītlīnija būtu pieejama, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums.
Ja nepieciešama kredītlīnija, noformē to jebkurā sev ērtā laikā, reģistrējoties kredītkompānijas mājaslapā.

Ātrais kredīts – kas jāņem vērā pirms noformēšanas

Būtiskākie kritēriji, kas jāņem vērā, izvērtējot aizdevēju piedāvājumus, ir – procentu likme, atmaksas termiņš un pieejamā aizdevuma summa. Ja šie kritēriji apmierina, tālāk jāiepazīstas ar aizņemšanās nosacījumiem. Jāatceras, ka ātrais kredīts tiek izsniegts Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem ar pietiekamiem ienākumiem un labu kredītvēsturi. Tik pat liela nozīme ir arī vecuma ierobežojumam, tāpēc vienmēr pārliecinies, ka ātrais kredīts vispār Tev ir pieejams. Ja atbilsti prasībām, vari pieteikties aizdevumam, aizpildot pieteikumu tiešsaistē. Reģistrācija būs jāpabeidz, uz aizdevēja bankas kontu pārskaitot vienu eiro centu – tas nepieciešams, lai aizdevējam būtu zināms bankas konts, uz kuru jāpārskaita ātrais kredīts.

Te īstermiņa ātrais kredīts, patēriņa kredīts vai kredītlīnija var noderēt dažādos brīžos, taču jāielāgo, ka tas ir atbildīgs lēmums. Noformē aizdevumu vien tad, ja esi drošs par savu maksātspēju un iespējām aizdevumu atmaksāt līgumā paredzētajā laikā.