Kā nopirkt televizoru interneta veikalā 1a.lv?

tv internetā 1a.lvJa vēlies nopirkt televizoru, bet ilgtermiņa staigāšana pa lielveikalu šķiet nogurdinoša, iepērcies interneta veikalā. Tajā var samērā ērti salīdzināt tevis izvēlētās preces un piemeklēt vairāk piemērotāko variantu.Kas jāzina, iegādājoties televizoru:

 1. ekrāna izmērs un izšķirtspēja;
 2. iespējamās pieslēguma vietas;
 3. citas iespējas, kā 3D televīzijas skatīšanās opcija, Wi-Fi un internets, Smart TV. Minētas funkcijas televizoru pārvērš no standarta elektroniskas filmu, pārraižu skatīšanās ierīces par mājas multimediju izklaides kompleksu.

Interneta veikala sortimentā kā LED, tā arī Plazmas televizori.. Atkarībā no personiskajām prasībām un televizora skatīšanās paradumiem, izvēlies atbilstošāko pēc to opcijām, pārraidītā attēla kvalitātes un enerģijas taupīšanas iespējām.

 Viss nepieciešamais mājokļa vai biroja ērtībām, tava iecienītākā sporta aktivitāšu inventāra un ikdienā nepieciešamo tehnikas pirkšanu vari veikt interneta veikalā. Labs laika ietaupījums un zemākas cenas nekā lielveikalos.

BIROJA ĒRTĪBĀM UN MĀJOKLIM

Lielā un mazā sadzīves tehnika

Interneta veikala daudzveidīgajā piedāvājumā var atrast sadzīves tehniku dzīvesvietas ērtībām.

 • Lielā sadzīves tehnika kā plītis, saldētavas un ledusskapji utt.;
 • Mazās iekārtas ēdiena gatavošanai un mājas soļa veikšanā. Plašā piedāvājumā kā tējkannas, kafijas automātus, arīdzan tvaika katlus, sulu spiedes un tosterus;
 • Atkarībā no mājokļa iekārtojuma, aktuāla būs iebūvējamā sadzīves tehnika virtuvei, kā piemēram, iebūvējamās trauku mašīnas, veļas mašīnas, ledusskapjus u.c. iekārtas.

Biroja tehnika

Plašs biroja tehnikas piedāvājums atrodams interneta veikalā: vairāku veida printeri(lāzerprinteri, tintes printeri u.c., skeneri, projektori un citas nepieciešamās iekārtas kvalitatīvam biroja darbam.

 • dažāda veida printeri biroja vajadzībām;
 • papīra smalcinātāji un citas elektroniskās iekārtas;
 • un vairākas ikdienā vajadzīgās kancelejas preces. Kā piemēram kārtridži biroja printerim, papīrs drukāšanas darbiem u.c. biroja preces.

Digitālo mediju aģentūrām noderīgas grafiskās planšetes – tajās ērti uzzīmēt dizaina skices, logo u.tml. grafiskos zīmējumus. Par draudzīgām cenām ofisa tehnikas sortimentā arī konferenču telpām aktuālie dažādas tehnoloģijas projektori no pasaulē atzītiem zīmoliem: Benq, Dell, Epson u.c.

ELEKTRONISKAS IERĪCES

Telefoni saziņai, darbam un izklaidei

Ja vajag izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko mobilo telefonu, jāņem vērā mobilā telefona funkcijas un parametrus:

 • fotokameras kvalitāte un telefona atmiņas lielums;
 • operētājsistēma (populārā Android, iOS u.c.);
 • interneta, kā arī citu ārējo ierīču savienojumu opcijas u.c.

Interneta veikalā var salīdzināt tādu zīmolu kā Blackberry, HTC, Apple u.c. visā pasaulē atzītu mobilo telefonu ražotāju preces.

Tā ir lieliska platforma, kurā var salīdzināt atbilstošo telefonu pēc to tehniskās specifikācijas un funkcijām.

Viss mājas un biroja datoram

Interneta veikalā lielā piedāvājumā datortehnika – datori, datoru aksesuāru u.c. preces –  gan privātajām, gan arī darbavietas vajadzībām.. Gan datori (planšetes, portatīvie un stacionārie), ārējās datora iekārtas (atmiņas kartes un ārējie cietie diski, klaviatūras un datorpeles), kā arī dažādas elektroniskas iekārtas – monitori, webkameras, skaļruņi, austiņas u.c.

VISS SPORTAM UN AKTĪVAM DZĪVESVEIDAM

Ja vēlies uzsākt fiziskā treniņa nodarbības, aktuāls būs aprīkojums.

 • Dažādi sporta preču aksesuāri kā multifunkcionāli pulksteņi (ūdens izturīgi, ar hronometru, kaloriju patēriņa rādītāju, sirdssitienu biežuma fiksēšana u.c. funkcijas), sporta somas ērtai inventāra pārnēsāšanai;
 • Trenažieri mājas sporta zālei no kvalitatīvajiem ražotājiem Christopeit un Kettler. Kompleksie trenažieri, dažāda veida steperi pastaigas vai slēpošanas imitācijai, velotrenažieri u.c.;
 • Sporta preces aktīvam dzīvesveidam un iecienītākajam sporta veidam. Plašā piedāvājumā Adidas, Wilson un citu zīmolu futbola, volejbola, amerikāņu futbola bumbas, badmintona komplekti, nūjas florbolam u.c. sporta veidu preces.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *