Telts un nojumes īre, banketa un bāra krēslu, stāvgaldu un galdu noma – izvēlieties Akurāts.lv  

galdu nomaVajadzīgas telpas, kur noorganizēt svētkus vai turēt dažādas lietas? Telts noma pie Akurāts ir lielisks risinājums abās situācijās. Ar šī pakalpojuma sniegtajām iespējām telpas  nemaz nevajadzēs – vietā, kur vēlaties rīkot pasākumu vai uzglābāt mantas uzcels telti, kas ļoti labi pildīs nepieciešamās funkcijas.

Telts noma nozīmē, ka jūs nojumi lietojat noteiktu laika sprīdi, bet pēc tam atdodat atpakaļ tās iznomātājam. Tā kā nojume būs jūsu rīcībā uz nepieciešamo laiku, to nevajadzēs iegādāties, tāpat jums nevajadzēs raizēties, kur to likt pēc pasākuma. Jūs norēķināsities vienīgi par laiku, uz kuru jums nojume vajadzīga. Telts īri ievērojami ērtāki padara tas, ka SIA Akurāts nodrošina arī tās piegādi uz izvēlēto vietu un salikšanu.

Telts noma būs piemērots risinājums tādos gadījumos, kā:

●             Gadījumos, kad vēlaties sarīkot pasākumu ārpus telpām;

●             Atbilstošu vietu pasākuma organizēšanai nevarat sameklēt;

●             Vajadzīga pagaidu noliktava.

Ja plānots brīvdabas pasākums, piemēram, koncerts, sporta spēles, viesības vai kāds cits, un jūs vēlaties nodrošināties pret sliktiem laika apstākļiem, Akurāts teltis būs lielisks risinājums. Tāpat telts noma ir izmantojama kā alternatīva pagaidu noliktavai. Tā kā teltis var siltināt un Akurāts nodrošina sildītāju īri, telts īre būs izmantojama ne tikai vasaras sezonai.

Atbilstošu risinājumu pie SIA Akurāts sameklēs ikviens. Pie uzņēmuma pieejamo nojumju izmēri ir ļoti dažādi – sākot no mazāk nekā 10 līdz pat 1500 kvadrātmetriem. Pavisam pie Akurāts ir iespējams izīrēt vairāk kā 10 atšķirīgu izmēru un izskata nojumes-  http://akuratspasakums.lv/

Pateicoties pakalpojumiem, ko saviem klientiem sniedz SIA Akurāts, vērienīga notikuma noorganizēšana ir kļuvusi krietni vieglāka. Uzņēmums pasākumu rīkotājiem piedāvā it visu dažādiem pasākumiem nepieciešamo aprīkojumu, ne tikai nojumes. Kompānija izīrē tiešām plašu aprīkojuma elementu klāstu – ir atrodami gan krēsli, gan galdi, gan dekorācijas un pat saliekamā skatuve. Pie SIA Akurāts jums būs pieejams pilns pasākumu aprīkojuma serviss, tai skaitā nepieciešamo aprīkojuma elementu transportēšanu un salikšanu.