Piecu populārāko kanālu pēdējo 5 dienu pārraides tieši tad, kad vēlies

TV arhīvsLatvijā vadošais telekomunikāciju uzņēmums „Lattelecom” ir tirgus līderis televīzijas pakalpojumu sniegšanā, tostarp arī jaunākās paaudzes – interneta televīzijas piedāvājumā. Interneta televīzija ir jaunākais tīklu tehnoloģijas pakalpojums, ko „Lattelecom” pirms dažiem gadiem sācis piedāvā Latvijas iedzīvotājiem visā valstī. Tā ir jauna, ērta un mobila alternatīva televīzijas mīļotājiem, jo skatītājs vairs nav atkarīgs no mājās esošā stacionārā televizora.

Interneta televīzijas pieejamība un iespējas

Interneta televīzija skatāma datorā un mobilajās ierīcēs, tā pieejama visur, kur vien ir internets. „Lattelecom” interneta TV lietotājiem piedāvā dinamiskas un ērtas funkcijas. Starp telekanālu tiešraidēm un video nomas iespējām, klientiem pieejama arī TV arhīva funkcija, kas līdz šim tika piedāvāta tikai „Lattelecom” interaktīvās televīzijas lietotājiem. Šāda lieliska iespēja pieejama jau gadu. Tā ļauj skatīties darba, skolas vai kāda cita iemesla dēļ nokavētās filmas, seriālus, dažādus raidījumus un pārraides sev piemērotā laikā un vietā. Tādēļ TV arhīvs „Lattelecom” interneta televīzijā ir ērts piedāvājums tiem televīzijas baudītājiem, kuri ikdienā atrodas nemitīgā kustībā.

Lattelecom interneta televīzijas papildpakalpojumi

Jāsaka, ka starp „Lattelecom” piedāvātajiem televīziju papildpakalpojumiem tieši TV arhīvs ir ieguvis vislielāko popularitāti. Tas tādēļ tas sniedz iespēju noskatīties piecu populārāko Latvijas kanālu pārraides, kas programmā bijušas pēdējo piecu dienu laikā. Un to iespējams izdarīt tieši tad, kad skatītājs vēlas, nevis būt pakļautam televīzijas programmai. „Lattelecom” interneta televīzijas arhīvā pieejami tādi pašmāju kanāli kā valsts televīzijas kanāli LTV1 un LTV7, iecienītākie komerciālie kanāli LNT un TV5, kā arī izklaides kanāls Kanāls 2. Lai redzētu kāroto pārraidi, kas saglabāta TV arhīvā, atliek tikai izvēlēties vēlamo kanālu, norādīt konkrēto dienu un raidījumu un iekārtoties ērtai pārraides vai filmas baudīšanai.

Piecu populārāko Latvijas kanālu pēdējo piecu dienu pārraides pieejamas bez maksas visiem „Lattelecom” interneta televīzijas pakalpojuma abonentiem. Piesakoties automātiskajam ikmēneša maksājumam, „Lattelecom” televīzijas tiešraides kopā ar pārraižu arhīvu mēnesī lietotājam izmaksā vien 2,85 latus.

Ar „Lattelecom” televīzijas kanālu arhīvu nekad vairs nepalaidīsi garām nevienu raidījumu. Televīzijas kanālu pārraižu arhīvs ir iespēja dzīvot bez televizora, neatsakoties no televīzijas. (Uzzināt vairāk)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *