TV programma uzziņu portālā

TV programmaMūsdienās ir daudz un dažādu iespēju, kā sevi izklaidēt, neizejot no mājas. To vidū dažādu televīziju lietošanas iespējas – piemēram, interaktīvā televīzija, virszemes televīzija, satelīttelevīzija, kabeļtelevīzija un interneta televīzija. Lai neapjuktu šo dažādo televīziju piedāvāto daudzo kanālu satura piedāvājumu klāstā, televīzijas skatītājiem ir pieejamas daudz un dažādas TV programmas gan taustāmā, gan virtuālā veidā. Jau izsenis zināms, ka TV programma neatkarīgi no tās formāta ir ceļvedis televīzijas pasaulē.

Vieglākais veids, kā uzzināt TV pārraižu programmu gan šodienai, gan nākamajām sešām dienām, kā arī iepazīties ar raidījumu un filmu anotācijām, ir lietot TV programmu internetā. Pāris peles klikšķu attālumā, datora ekrānā ir iespējams uzzināt kurš jaunākais seriāls vai filma tiks rādīts šovakar, vai ko televizora ekrānos varēs redzēt pēc pāris dienām. Arī konkrēto televīzijas kanālu interneta vietnēs ir iespēja iepazīties ar gaidāmo televīzijas TV programmu, kas visnotaļ ir vērtējams pozitīvi, jo nav nepieciešams tērēt laiku, meklējot speciālas mājas lapas, kurās var iepazīties ar jaunāko TV programmu informāciju. Taču visērtāk TV programmu lietot ikdienā bieži izmantotajā uzziņu portālā 1188.lv. Šī TV programma ir sadalīta pa tēmām, ļaujot ērti atrast sev interesējošu pārraidi. Piemēram, ja ir interese skatīties kādu filmu, tad jāizvēlas „Filmas/seriāli”. Klients jebkurā brīdī var pārslēgties uz citu kanālu programmām, piemēram, sporta notikumiem, ziņām, bērnu raidījumiem vai pārraidēm krievu valodā.

Šobrīd uzziņu dienests „1188” ir populārākais informatīvo pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Tas sasniedzis jau vērā ņemamu savas darbības pieredzi un kopš 1996. gada, kad uzziņu dienests dibināts, guvis nesatricināmu klientu uzticību. Informatīvos pakalpojumus klienti saņem ne vien pa tālruni, bet, kā jau labi zināms, arī internetā un citos saziņas formātos. Tieši tādēļ uzziņu dienests rūpējas par katru sīkāko iespēju iedzīvotājiem ļaut uzzināt nepieciešamo informāciju, ko var savajadzēties jebkurā brīdī. Šīs uzziņu informācijas starpā pieejams arī TV programmas piedāvājums konkrētajai dienai vai visai nedēļai. Tas atvieglo ikdienas gaitas, jo saplānot televīzijas skatīšanos tagad var jebkurā laikā un vietā, kur vien pieejams dators ar interneta pieslēgumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *