Ūdens sistēmas montāža Udensjums.lv

siltumsūkņu ierīkošanaJa mājai aktuāli ir ierīkot neatkarīgo ūdensapgādes iekārtu, izvēlies jomas profesionāļus no Udensjums.lv. Pašlaik  dzeramais ūdens tiek nodrošināts no dažādiem pazemes slāņiem. Kopumā tie ir 3: pirmais jeb kvartāra , dolomīta un 3. zemes slānis smilšakmens. Konkrētā klienta lokācijas vieta nosaka ūdens iegūšanas iespējas, kurām tiek piemērots adekvātās iespējas dziļurbuma izveidošanai un ūdens apgādes sistēmas uzstādīšanai.

Īpaši dziļurbumi – ir piemērotākais risinājums mājas vajadzībām. Iegūto ūdeni ir iespējams izmantot gan uzturā, gan arī ikdienas lietošanai – dārza laistīšana, mazgāšanās utt.

Dziļurbumu izstrāde un siltumsūkņu uzstādīšana iespējama pie Udensjums.lv

Salīdzinājumā ar virsējās zemes kārtas ūdens saņemšanas veidu, dziļurbumi ir optimālākais variants – ūdens ir izolēts no bakterioloģiskā piesārņojuma, jo tas atrodas starp ļoti blīviem zemes slāņiem. Tādēļ ūdens ir kvalitatīvāks, tīrāks, tomēr tā ķīmiskais sastāvs var būt ar palielinātu cietību, dzelzi un citu ķīmisko elementu maisījumu palielinātu klātbūtni. Tādā gadījumā jautājumu var atrisināt ar filtra sistēmas ierīkošanu – ūdens filtriem, atdzelžošanas iekārtām.

Dziļurbums ir optimālākais risinājums privātmājas vai vasarnīcas ūdens pastāvīgās apgādes sistēmas montēšanai. Tas spēj nodrošināt nepārtrauktu un pietiekamu ūdens daudzumu, kā arī ilgs urbuma mūžs (līdz pat 50 gadiem). Lai gan salīdzinājuma ar augšējo zemes slāņu ūdens sistēmas ierīkošanu dziļurbuma ierīkošana ir ar lielākiem izdevumiem, ilgākā laika posmā tas atmaksāsies – nepārtraukta ūdens pieplūde, gandrīz nebeidzams ūdens daudzums, ilgs kalpošanas laiks.