Vai tiek izsniegts aizdevums ar sliktu kredītvēsturi?

Dzīvojam mainīgā laikā, kad neparedzētas situācijas rodas samērā bieži. Nereti tās nes līdz arī papildu izdevumus, tāpēc dažkārt par piemērotu risinājumu kļūst ātrais aizdevums. Ātrais aizdevums ir salīdzinoši ērts veids, kā tikt pie vajadzīgās naudas, jo tas pieejams bez ķīlas un galvojumaŅemot vērā piedāvājumu, pieaudzis arī piedāvājums, tādēļ ātrais aizdevums pieejams pie dažādiem kredītdevējiem. Ja atbildīsi visiem nosacījumiem, ātrais aizdevums var būt Tavā rīcībā pat 15 minūšu laikā!

VIASMS – KREDĪTI ONLINE LĪDZ 1500 EIRO APMĒRĀ

Šobrīd, kad kredīti online pieejami plašā klāstā, viegli apjukt daudzveidīgajā piedāvājumā. Apzinoties klientu dažādās situācijas, aizdevējs ViaSMS nodrošina vairākus aizdevuma variantus – kredīti online pie šī aizdevēja pieejami gan tad, ja nepieciešams neliels aizdevums, gan arī tad, ja nepieciešamā naudas summa ir lielāka. ViaSMS online kredīti iedalās divās daļās – aizdevums līdz algai jeb īstermiņa kredīts un naudas kredīts lielāku dzīves plānu realizēšanai. Lai arī kāda būtu Tava nepieciešamība, ViaSMS kredīti online var kļūt par labu risinājumu. Tomēr jāatceras, ka kredīti online ir atbildība, tāpēc tie jānoformē pārdomāti.

KREDĪTA NOFORMĒŠANAS NOSACĪJUMI

Viena no svarīgākajām niansēm, ko ņem vērā aizdevēji, ir vecuma ierobežojums. Šobrīd liela daļa aizdevēju kredītus piedāvā no 20 gadu vecuma. Tātad atrast kredītdevēju, kas izsniedz aizdevumu no 19 gadiem kļūst arvien grūtāk. Taču tas nav neiespējami – ir aizdevēji, kuri joprojām kredītu izsniedz no 19 gadiem. Ja Tev aktuāls kredīta aizdevums no 19 gadiem, atliek vien ielūkoties vairāku kredītdevēju piedāvājumā. Taču jāatceras- ātrais aizdevums no 19 gadiem nav ļoti populārs, tāpēc tā atrašanai vajadzētu nākties tērēt vairāk laika.

Ik pa laikam izskan jautājums – vai tiek izsniegts kredīts ar sliktu kredītvēsturi? Liela daļa aizdevēju uzsver, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi viņu piedāvājumā nav.

Īstermiņa kredīts pie ViaSMS ļauj aizņemties līdz 700 eiro . Jāņem gan vērā, ka jaunajam klientiem īstermiņa kredīts tiek izsniegts ne vairāk kā 350 eiro vērtībā. Kredītu noformējot atkārtoti, varēsi saņemt 500 eiro lielu aizdevumu.

Lielāku mērķu realizēšanai noderīgs kredīta aizdevums līdz 1500 eiro apmērā. Tā atmaksas termiņš – no 3 līdz 12 mēnešiem. Kredīta aizdevums noformējams bez liekām formalitātēm no jebkuras vietas Latvijā. Viss, kas vajadzīgs – dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijā strādājošām bankām. Noformējot kredītu, jāielāgo, ka pie ViaSMS nav pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Tāpat jāizvērtē arī maksātspēja.

ViaSMS var kļūt par piemērotu variantu gan tad, kad nepieciešams īstermiņa kredīts, gan arī tad, ja nepieciešams ilgtermiņa kredīta aizdevums. Tomēr, lai kredīta aizdevums nekļūtu par iemeslu problēmām, svarīgi aizņemties atbildīgi!