Velosipēdi visai ģimenei!

Velosipēdi visai ģimeneiNedēļa aizrit katram atsevišķi – mazajiem bērnu dārzā, pusaudžiem skolā, vecākiem darbā. Tāpēc katra nedēļas nogale ir svarīga ģimenes kopā būšanas iespēja. Saliedē ģimenes garu velo izbraucienos! Velosipēdus visai ģimenei meklē interneta veikalā 1a.lv!

Iepirkties 1a.lv ir ērti un ļauj ietaupīt laiku. Atver mājas lapu 1a.lv, lapas kreisajā pusē redzēsi preču kategorijas, izvēlies: viss tūrismam un atpūtai – velosipēdi. Izvēlies velosipēdu pēc cenas, atzīmējot vēlamo uz cenu skalas. Labu velosipēdu pieaugušajam var nopirkt sākot no Ls 200, lētāk, iespējams, maksās vecie modeļi. Ja tiek meklēts velosipēds nopietnam treniņam, tad piemērotākie būs modeļi sākot no Ls 500, jo tie ir ražoti no izturīgāka materiāla un ir speciāli pielāgoti sportistu vajadzībām. 1a.lv bērnu velosipēdu var nopirkt jau par Ls 27, bet īpaši lietpratējiem pielāgotais KETTLER TRAVELLER E TOUR 8G 8AH TRAPEZ 13 maksās Ls 2098.

KETTLER TRAVELLER E TOUR Izmanto filtru un atlasi velosipēdu pēc izvēlies velosipēda tipu: vīriešu, sieviešu, pusaudžu, unisex utt., velosipēda veidu: kalnu, šosejas, pilsētas, BMX utt., pēc velosipēdista auguma, rāmja izmēra un riteņa diametra. Sportiskajiem ģimenes locekļiem noderēs tūrisma, šosejas, krosa vai BMX. Bet ģimenes stilīgākie locekļi priecāsies par eleganto pilsētas velosipēdu vai moderno elektronisko velosipēdu.

Kad meklētais velosipēds ir atrasts, spied ‘’ielikt grozā’’ un seko tālākām norādēm. Vari turpināt iepirkšanos. 1a.lv atradīsi arī velosipēdam vajadzīgos aksesuārus – ķiveres, zvaniņus, ūdens pudeles un citas tehnikas sastāvdaļas kā riepas un dubļu aizsargus.Kad pirkums ir nokomplektēts, vari izvēlēties – būt reģistrējies vai nereģistrējies klients. Par precēm vari norēķināties skaidrā naudā, pie preces saņemšanas, veicot samaksu ar pārskaitījumu vai izmantojot līzingu. Atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas, 1a.lv var noformēt līzingu no 50 līdz 4500 Ls uz termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem. Ja prece pasūtījuma brīdī būs 1a.lv noliktavā, tā tiks piegādāta divu dienu laikā. Kad pirkums internetā būs noformēts, 1a.lv uz norādīto e-pastu atsūtīs pirkuma apstiprinājumu. Papildus informācijai pieejami tālruņi 67428800, 67428801. Iepērcies 1a.lv ātri, ērti un izdevīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *