Viasat digitālā televīzija jebkur Latvijā

Viasat logo„Viasat” ir telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs, kas ir daļa no lielākās mediju grupas Skandināvijā un Baltijas reģionā „Modern Times Group MTG AB”. Pašlaik „Viasat” ir vienīgais maksas digitālās televīzijas operators, kurš savus pakalpojumus piedāvā pilnīgi visā Latvijas teritorijā, pat attālākajos lauku reģionos, kur citi televīzijas sniedzēji savu pakalpojumu nepiedāvā.

Tas iespējams tādēļ, ka tā translē satelīttelevīziju digitālā formātā, kas signālu ciparu formātā pārraida pa gaisu. Šī iemesla dēļ arī, lai uzstādītu „Viasat” televīziju, nav nepieciešams izbūvēt dārgu kabeļu tīklu, kā tas ir citiem digitālās televīzijas nodrošinājumiem. Vajadzīgs tikai iegādāties televīzijas komplektu, pievienot to televizoram un izmantotā tehnoloģija savā mājoklī ļauj iegūt televīziju ar augstu attēla un skaņas kvalitāti. Turklāt ciparu tehnoloģiju izmantošana ļauj pārraidīt vairāk kanālu, tādēļ „Viasat” televīzijas piedāvājumā ir vairāk nekā simts dažādi Latvijas un ārvalstu televīzijas kanāli, kurā ikviens skatītājs atradīs savām interesēm un vajadzībām piemērotāko izklaidi.

Viasat televīzija

„Viasat” televīzijas lietotājiem pieejami dažādi kanālu bloki, kas ir dažādi ne vien iekļauto kanālu skaita ziņā, bet arī cenu atšķirībā. Vismazākā abonēšanas maksa un līdz ar to arī kanālu skaits ir „Starta pakā”, kas pieejama no 5,90 latiem mēnesī. Ar šo paku klientam pieeja ir 15 izklaides, ziņu, dokumentālie kanāli latviešu un krievu valodās.

„Sudraba paketē” iekļauti vairāk nekā 30 dažādi televīzijas kanāli un tā maksā, sākot no 7,90 latiem mēnesī. Savukārt visplašākā no „Viasat” televīzijas kanālu paketēm ir „Zelta pakete”, kurā iekļauti vairāk nekā simts dažādi televīzijas kanāli par cenu, sākot no 15,50 latiem mēnesī. Tostarp šajā paketē pieejami arī septiņi HD jeb īpaši augstas kvalitātes televīzijas kanāli, kas mājās radīs īsta kinoteātra apmeklējuma sajūtas, nemaz nepieceļoties no dīvāna.

„Viasat” klientu izvēlei pieejama vēl viena kanālu paka – „Platīna pakete”. Tā ir visdārgākā no „Viasat” televīzijas kanālu paku piedāvājumiem – sākot no 24,95 latiem mēnesī. Tā unikāla ar to, ka tās piedāvājumā ir iekļauts pakalpojuma pieslēgšanai nepieciešamais aprīkojums diviem televizoriem.

„Viasat” digitālā televīzija ir lielisks risinājums ikvienā mājā Latvijā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *