Viasat TV pakalpojumi

Viasat TVViasat digitālā televīzija ir vislabākais risinājums cilvēkiem, kas dzīvo privātmājās vai ārpus pilsētām. Tā kā Viasat signāls tiek nodrošināts, izmantojot satelītu, nav nepieciešami vadi, kuru ievilkšana bieži vien ir apgrūtinoša un ļoti dārga.

Kļūstot par Viasat klientu, tiek nodrošināta visa nepieciešamā aparatūra (šķīvis, signāla uztveršanai nepieciešamā galviņa, uztvērējs, visi savienojumi), lai veiksmīgi varētu veikt uzstādīšanu un skatīties televīziju, neizmantojot kabeļus. Latvijā tikai pāris uzņēmumi ir spējīgi nodrošināt ar labas kvalitātes televīzijas pakalpojumiem tos iedzīvotājus, kas nedzīvo blīvi apdzīvotās vietās, kur jaunu vadu savilkšana nesagādā problēmas, Viasat ir viens no tiem.

Viasat saviem klientiem piedāvā izvēlēties starp vairākām kanālu paketēm – Starta, Sudraba, Zelta vai Platīna. Katrā paketē ir atšķirīgs kanālu klāsts. Starta kanālu paketē ir iekļauti labākie informatīvie un izklaides kanāli, kas pieejami visā Latvijas teritorijā ar ideālu attēla un skaņas kvalitāti.Sudraba kanālu paketē ir iekļauti labākie izklaides, dokumentālie un bērnu kanāli, kas pieejami visā Latvijas teritorijā ar ideālu attēla un skaņas kvalitāti.Zelta kanālu paketē ir iekļauti labākie filmu, sporta un izklaides kanāli, kas pieejami visā Latvijas teritorijā ar ideālu attēla un skaņas kvalitāti.Platīna kanālu paketē ir iekļauti labākie filmu, sporta, izklaides kanāli, HD un pat kanāli pieaugušajiem ar ideālu skaņas un attēla kvalitāti.

Viasat TV piedāvājums

Zelta kanālu paketes abonentiem Viasat piedāvā arī HD + uztvērēju, kas nodrošina televīzijas pārraižu ierakstīšanu, kā arī citas papildfunkcijas, piemēram, iespēju raidījumu attīt atpakaļ, nopauzēt, pēc tam atkal aiztīti līdz tiešraides režīmam. Tiem klientiem, kurus šādas papildfunkcijas neinteresē, Viasat piedāvā HD uztvērējus, ar kuriem var skatīties izcilas attēla un skaņas kvalitātes HD kanālus. Viasat piedāvātā HD kanālu pakete ir gana plaša, tajā ir iekļauti augstas izšķirtspējas kanāli National Geographic HD, Nat Geo Wild HD, MTV LIVE HD, Viasat Premier League, Viasat Motor HD, Penthouse HD un Penthouse HD 2.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *