VĪRIEŠIEM VIŅU SVĒTKOS

kriosaunaKo pasniegt dāvanā vīrietim svētkos, kad negribas izlīdzēties ar standarta dāvanām? Uzdāvini nebijušas un prātā paliekošas sajūtas un  līdzpārdzīvojumus! Ātri izbraucieni, brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā arī maltītes meistarklases un enerģijas lādiņa atjaunojošas procedūras. Izvēles iespējas plašas, būtiskais pārzināt vīrieša raksturu, spēju uzdrošināties riskēt un interešu loku.

*Idejas dāvanai vīrietim – izbraucieni un ūdens piedzīvojumi

Lieliska un asu izjūtu veicinoša dāvana vīriešiem, kuriem ātrums ir lielā cieņā, ir aizraujošs brauciens ar kartingu vai kvadracikliem, zibenīgi ātrs drifta mašīnas vai Formula-1 piedzīvojums. Laba dāvana svētkos vīrietim būs aktīvās atpūtas pārsteigums. Kā piemēram, piedzīvojumu parka apmeklējums, ātrs drifta izbrauciens, uzjautrinoša dāvana pastaiga ar ātrgaitas zābakiem jeb Džamperiem, karikatūra dzimšanas dienā, kāpiens pa alpīnisma sienu vai iemaņu izmēģināšana aviosimulatorā. Laba atpūta būs kriosaunas apmeklējums- http://www.davanuserviss.lv/davana/kriosauna

*Degustācijas, semināri un mierpilna brīvdienu dāvana vīrietim

Ja svētkos jāapsveic īsts ēdienmīlis, tad diezgan atbilstoša dāvana būs ēdienu gatavošanas kursi, dzērienu vai ēdienu pagatavošanas meistarklases, apmācības.. Dāvana praktiska un vienlīdz sniegs jaunu informāciju, samērā interesanta, un vēlāk viņš varēs dalīties iespaidos un pieredzē. Laba dāvana vīrietim svētkos ir nedēļas nogale un atpūta! Tu vari sniegt pārsteigumu un uzdāvināt nedēļas nogali – pilnu atpūtas un divvientulības. Bieži vien nedēļas nogale ir pilnas ar steigu un ikdienas rūpēm, tamdēļ speciāli ieplānotas brīvdienas viesu namā sniegs pelnītu atpūtu un relaksāciju.

*Sporta veidi un apmācības

Cik vīriešu tipu, tik interešu! Dāvana vīrietim var būt kas no aktīvām laika pavadīšanas iespējām – sporta zāles mēneša abonements, amizanta sporta veida nodarbības (piemēram, paukošanās un kērlinga apmācības). Dāvanas vīriešiem ir ļoti lielā piedāvājuma klāstā, spēj tik atrast piemērotāko!

Ja tomēr nespēj izķirties par dāvanu, iegādājies dāvanu komplektu. Tur iekļauti atšķirīgi piedāvājumi, no kā vīrs, draugs, kolēģis varēs pats izmantot kā dāvanu. Dāvanu komplekts radīs spilgtas un atmiņā paliekošas emocijas dzimšanas vai vārda dienā, gada nogales svinībās un citos nozīmīgajos mirkļos.