VIVUS.LV – DAUDZU NOVĒRTĒTS AIZDEVĒJS

kredīts Kā zināms, internetā noformējamo aizdevumu piedāvājums šobrīd ir ļoti plašs, un meklējot izdevīgāko aizdevēju bieži vien ir vienkārši apjukt.

Vivus.lv ir viens no iecienītākajiem aizdevējiem Latvijā, turklāt šim aizdevējam ir licence patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā.

Vivus.lv ātrie kredīti tiek izsniegti Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Kredīta piešķiršanā būtiska ir arī kredītvēsture – tai jābūt pozitīvai. Tāpat pie kredīta piešķiršanas tiek vērtēts arī ienākumu līmenis – lai aizdevējs būtu drošs, ka kredītu būs iespējams atmaksāt.

Vivus.lv ātrais kredīts būs noderīgs dažādās situācijās – gan tad, kad vajadzīgā naudas summa ir neliela, gan arī tad, kad vajadzīgs lielāks aizdevums. Aizņemoties pie Vivus.lv vari izvēlēties arī sev izdevīgāko atmaksas termiņu – maksimālais termiņš ir 24 mēneši!

Kredīts noformējams vienkārši – viss, kas nepieciešams – pieeja internetam, mobilais telefons un bankas konts kādā no Latvijā esošām bankām.

Lielisks piedāvājums gaida Vivus.lv jaunos klientus – pirmās 90 dienas nemaksā neko. Tas nozīmē, ka kredītu varēsi atmaksāt tikai 91. dienā! Protams, būs iespēja kredītu atmaksāt arī ātrāk. Tādā gadījumā būs jāatmaksā pilna kredīta pamatsumma un procenti tikai par kredīta izmantošanas periodu.

Pieminēšanas vērtas ir arī citas priekšrocības – piemēram, ja aizdevumu nevarēsi atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā, ir iespēja to pagarināt uz sev vajadzīgo laiku. Tā ir laba iespēja situācijā, kad radušies neparedzēti sarežģījumi.

Ātrie kredīti internetā ir labs risinājums īslaicīgu finansiālu problēmu gadījumos, piemēram, kad nedaudz pietrūkst līdz algai. Tomēr, kā jau minēts, atsevišķos gadījumos tie būs noderīgi arī tad, kad vajadzīgi naudas līdzekļi lielākiem mērķiem, piemēram, ceļojumam vai remontam.

Svarīgi, ka kredīti pie Vivus.lv saņemami ļoti ātri – tikai 10 minūtēs. Tādēļ tas būs lielisks risinājums, ja kredīts nepieciešams steidzami. Atliek tikai reģistrēties Vivus.lv mājas lapā, pieteikties kredītam un gaidīt to savā bankas kontā jau pēc pavisam īsa brīža! Jāpiemin, ka kredītam pieteikties var jebkurā diennakts laikā, tomēr kredīta noformēšana notiks kredītdevēja darba laika ietvaros.

Ikviens var nonākt situācijā, kad steidzami nepieciešams lielāks vai mazāks aizdevums. Šādās situācijās noderēs Vivus.lv kredīts. Tomēr svarīgi ņemt vērā, ka kredīta noformēšana ir atbildība, tādēļ, lai nerastos liekas problēmas nākotnē, būtiski iepazīties ar visiem līguma noteikumiem un izvērtēt savas iespējas veikt kredīta atmaksu.