Zobu balināšana ar lāzeri

Vizuālajam izskatam kļūstot svarīgākam, daudzi no mums fokusējas uz izcila smaida sasniegšanu, kas rezultējas ar augošu neapmierinātību pret zobu nokrāsu. Zobu balināšanas ar lāzeri strauji kļūst par vienu no populārākajām iespējām zobu balināšanā, kuras galvenais pievilinātājs ir tā ātrums un vienkāršība.

Neskatoties uz to, ka šāda balināšana ir viena no dārgākajām ‘vienas stundas’ balināšanas iespējām, tieši tas, ka šāda balināšana ir labākais variants cilvēkiem ar jutīgiem zobiem, to padara par vilinošu un tai ir grūti pretoties.

Lāzera zobu balināšana ir ļoti vienkārša, salīdzinot to ar citiem zobu balināšanas procesiem:

  •  Jūsu zobārsts notīrīs zobus un noņems jebkādus plankumus pirms lāzera zobu balināšanas veikšanas.
  •  Kolīdz zobi būs sagatavoti, jūsu zobārsts uzklās profesionālu peroksīda bāzētu gēlu un izmantos lāzeru lai sāktu zobu balināšanas procesu.
  • Balinot zobus ar lāzeru, jūs varēsiet doties projām no zobārsta kabineta jau pēc aptuveni stundas un jūsu zobi būs par aptuveni 9-10 toņiem gaišāki.

Kā jau visām zobu balināšanām, arī lāzera balināšanai ir ierobežota noturība un balināšanas sesijas ir jāatkārto ik pēc 2-3 gadiem (atkarībā no zobu kopšanas procedūrām un ēšanas/dzeršanas paradumiem) lai saglabātu šo spožo smaidu.

Ja jums ir nepieciešama kāda cita veida zobu apkope, lāzera zobu balināšana noteikti ir jāveic vispirms. Protēžu veida zobi, piemēram, kronīši, tiltiņi, zobu implanti un pārklājumi netiks izbalināti, tātad ja vienīgi jūs nevēlaties sagraut dabīgo protēžu zobu izskatu, jums ir jāizbalina savi zobi, pirms veicat kādu citu zobu apkopi.

Cilvēkiem ar jūtīgiem zobiem, trauciņu bāzēti zobu balināšanas produkti nav laba ideja, ņemot vērā atkārtotu balinātāja uzklāšanu. Lāzera zobu balināšana ir atšķirīga dēļ tās vienreizējās pielietošanas procesa, kura ir daudz piemērotāka jūtīgu zobu īpašniekiem.

Lai gan zobu balināšana ar lāzeri var sniegt labus rezultātus, atceries, kas pastāv arī citas efektīvas zobus balināšanas metodes, kā, piemēram, zobu balināšana mājas apstākļos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *